Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hat éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hat éves kapcsolatomból szeretnék kilépni, mert már nem vagyok szerelmes a páromba, de a környezetem nem támogat, mondván a szerelem úgyis elmúlik, mi pedig megértjük egymást, maradjunk együtt. Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Most ezt tényleg mi mondjuk meg neked? Ne már!

Neked kell eldöntened, hogy ezzel az emberrel akarod leélni az életed, vagy sem. Teljesen mindegy, ki mit mond, ez a te döntésed.

2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt a drogot amit te "szerelemnek" nevezel nem termeli örökké a szervezeted.. Ettől még szerethetsz valakit.
2014. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását!
2014. febr. 10. 23:15
 14/19 anonim ***** válasza:

A számításból kihagyod azt a tényt ,hogy ez mással is ugyan így történik majd. egy bizonyos idő után ,a köd felhők eloszlanak.

na itt jön képbe a kitartás,tolerancia stb...

kezdhetsz mással is ,de azzal kockáztatod a jelenlegit ami nem lesz soha garancia az örök szerelemre- (szintén idő pazarlás)

2014. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Több kérdés is felmerül.


Úgy érzed, hogy Unod a párodat?

Nem jó vele a szex?

Ha nem vagytok együtt nem hiányzik?

Ha eszedbe jut, hogy mire hazaérsz ő ott lesz, elmosolyodsz, vagy azt gondolod : jaj ne már megint...?


Megérné neked eldobni a szerelmét azért hogy 1-2 évig mondjuk szerelmes légy másba, majd akkor is ugyanazt fogod érezni mint most? De lehet hogy az a férfi fele annyira sem szeret téged mint a mostani párod....


Jól kijöttök egymással?

Veszekedés sok van?

Mint embert sem szereted már?

Valamiért csalódtál benne?

Nem érzed magad boldognak mellette?


Ha ezekre a kérdésekre válaszolsz, kicsit közelebb leszel a megoldáshoz. Szerintem nagyon gondold át. És az én véleményem az, hogy az utolsó 3 kérdésre jobban figyelj. Különösen az utolsó kérdés fontos. Ha a válaszod erre az hogy nem érzed magad boldognak vele. Akkor lépni kell.

2014. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam kicsit segíteni..
2014. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is most vacillálok, bár az én helyzetem koránt sem olyan szörnyű, mint a Tied. Az én kapcsolatom csak 2 hónapja tart, de úgy érzem nem szeretem a barátom.:( Nem hiányzik, ha nem vagyunk együtt, testileg nem vonzódok annyira hozzá,állandóan a hibáival foglalkozom, szinte direkt keresem őket, persze nem említem meg Neki. De ennek ellenére jól kijövünk, egy kedves, rendes ember. És nem tudom eldönteni, hogy szakítsak vagy mellette maradjak. Félek, hogy nekem is az lesz pár év múlva, mint most Neked. Sokan mondják, hogy majd kialakul a szerelem, de én tudom, hogy nálam nem fog. Viszont képtelen vagyok szakítani vele, mert olyan jó ember, és ő tényleg szeret. Úgyhogy most azon gondolkodok vele maradjak, és akkor max nem leszek 100% boldog,de ő legalább az lesz. Vagy szakítsak vele, és bántsam meg egy életre, mert tudom, hogy pokolian fájna Neki :( Amúgy én szerintem maradni fogok, mert úgy sem talál mindenkire az a nagy betűs szerelem.
2014. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Hálából ne maradj a pároddal,annak semmi értelme.Meg fogja érteni-idővel-hogy elhagytad,ráadásul 2 hónap nagyon kevés idő.A szerelem meg nem fog kialakulni később sem,ha már az elején nincs meg,pláne,ha már most sem hiányzik és nem kívánod őt.

2014. febr. 13. 22:53
 19/19 anonim ***** válasza:

De az ilyen kedves fiú, mint ő, ma már nagyon ritka, épp ezért inkább vele maradok, mert én nem hiszek abban a szerelemben, ahol mindkét fél halálosan odavan a másikért. És tudom, hogy ő sose fog átverni, megbízhatok benne. Úgyhogy én maradok vele.

Utolsó voltam.

2014. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!