Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki segítsen! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
VOLT egy kapcsolatom, 1,5 évig, tényleg azt hittem, hogy minden rendben, nagyon-nagyon szerettem a párom, de a napokban kiderült, hogy sunyin hátba támadott, szexoldalakon és társkeresőn van fent...stb. Hatalmasat csalódtam, és tönkretette az önbizalmam. Nem tudom, hogy tegyem túl magam ezen. Szeretném ha olyan nők írnának, akiket megcsaltak...Hogyan szereztétek vissza az önbizalmatokat?

2014. febr. 13. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
a szexoldalak lehetnek jó útmutatók a számodra ahhoz,hogy jobban megismert a barátod vágyait,így alakítva ki egy boldogabb szexuális életet.
2014. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

nem akarom védeni a palit, de:

a társkeresőn aktívan van fent? nem lehet, hogy évekkel ezelőtt regisztrált és fent maradt?

ugyanez a szexpartner keresőre?


amúgy meg az önbizalomhiány első lépése, hogy leszarod mások véleményét.

a második az, hogy megnézel, vagy elolvasol egy pár önismeret fejlesztő dolgot.

nekem ezek sokat segítettek. sosem tudtam mi miért történik velem, de így, hogy már tisztában vagyok vele így már nem is zavar.. és ha merek akkor tudok ellene tenni is.


ajánlani tudom a fixtv videótárából az ámor című adást, dr csides kata kb másfél éve vendég és műsorvezető.

nagyon jókat és viccesen mond.

nekem dr. csernus imre könyvei és előadásai is bejönnek.

valamint

http://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

a sorozat többi része oldalt van.


ezt ha megnézed szétröhögöd az agyad.:)

az önismeret fejlesztés azért is jó mert nem csak arra jössz rá, hogy értékes ember vagy hanem arra, hogy az exed egy szardarab volt és nem kár érte.

2014. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. Az én egykori drágám kb 2 év után szakított velem, abba majdnem beledöglöttem. Aztán apránként kiderültek a mocskos kis titkok. A hab a tortán az volt, hogy az összes osztálytársnőm nevét kimásolta a telefonomból, hátha ott talál magának újabb hódítást.

Persze jött a szöveg, hogy maradjunk barátok. Pár hónappal később neki új csaja volt, de valamiért visszakívánkozott az ágyamba. Engedtem. Aztán úgy gondolta, hogy szex után még maradna beszélgetni - na ekkor rúgtam ki azzal, hogy arra ott a barátnője, én nem vagyok kíváncsi a problémáira.

Pár ilyen alkalom után már szerette volna visszacsinálni az egészet. Ettől tényleg kivirult az önbizalmam, de már a szakítás napján tudtam, hogy innen nincs vissza, szóval kosarat kapott.

Pár évig eltűntünk egymás szeme elől, aztán később felhívott, beszélgetni kezdtünk. Mikor épp függetlenek voltunk, előfordult, hogy nem csak beszélgettünk, de mindig a tudtára hoztam, hogy mi már többé egy pár - soha.

Jelenleg az egyik legőszintébb barátom, sokkal többet tud rólam, mint bárki más. Én is róla. Mivel mindkettőnknek a másik volt az első olyan kapcsolata, amiben együtt is éltünk, nagyon sokat tanultunk egymástól. Tíz év után a fiatalkori sérelmek már nem számítanak annyira.

2014. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:
tamara a te storyd már szinte sikerstory bah:D
2014. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aktívan használja a társkeresőt,leteszteltem kamu profilról...
2014. febr. 14. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!