Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva teljesen!

Figyelt kérdés

Na. Az van, hogy 4 hónapja járok/jártam egy fiúval, aki egyszer csak írt egy üzenetet, hogy már nem szeret, meg sajnálja, és pont ott voltak nálam a barátnőim, akik javasolták, hogy hívjuk fel a haverját, hogy tudja-e mi ez az egész. A haver azt mondta, hogy nem tud semmiről, meg ez milyen durva és gondolom azt hitték, hogy mi rakjuk majd le a telefont, mert hallottuk, hogy kérdezi a barátom, hogy "na mit mondott?".

Eltelt kb 2 óra, mikor ír a barátom, hogy ő azért csinálta mert nem szeretem(hogy ezt honnan vette?), de mondtam neki, hogy ez nem igaz. Erre mondta, hogy nem lehetne-e újrakezdeni, de mondtam hogy nem, most semmiképp sem. Csak az a baj, hogy azt mondta hogy nem vár hétfőig se (péntek volt) erre rávágtam hogy akkor ige, mert szeretem. csak kiderült, hogy péntekre vonatkozóan fogadott egy barátjával, hogy újra összejövünk (ez milyen már?!), de én már szombaton mondtam igent, és azt mondta hogy akkorra már nem vonatkozott a fogadás. Azt mondta szeret, de nem szeretne járni velem (?????????). Később az egyik barátnőmnek elmondta, hogy azért, mert félénk lettem, meg mert nem beszélek vele, de én csak azért nem mentem oda hozzá gyakrabban, mert nem akartam kirángatni a barátai közül. MIT TEGYEK?????? HIGGYEK NEKI? ÚJRA LEHETNE KEZDENI?



2014. febr. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

húúú de hülyék vagytok atya úr isten....

a dedóban kéne még lennetek nem járáson gondolkodni ennyi ésszel....


a haverját hivogatjátok?

normálisak vagytok?

beszki te jártál vele és nem tudsz vele beszélni?

sik hülye vagy komolyan...

2014. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem hanyagold,nem erdemli meg a figyelmed..Fogadas?Hany eves konyorgom...Nem tudom mennyi idosok lehettek(igy ahogy leirtad tini szerelemnek tunik)szoval konnyen jon a kovetkezo..

Ha meg akarod ovni magad,ne keresd ot felejtsd el.Biztosan szep vagy,hamar jon a kvoetkezo fiu,boldog leszel vele,a volt baratod meg irigykedve fog nezni titeket:)

2014. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én még szeretem. Azért a haverját hívtuk, mert ő nem vette fel
2014. febr. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!