Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ex barátommal régebben boldog kapcsolatban éltünk , imádtam a gyökér fejét , csak hát túl sokat vitatkoztunk , én is önfejű vagyok és ő is , emiatt szakítottunk. Mikor végett ért a kapcsolatunk , nagyon padlón voltam , ki se lehetett rángatni az ágyadból , semmi életkedvem nem volt , a haverjaim megunták ezt és elrángattak bulizni. Ott kavartam egy sráccal ,piás is voltam meg hát jó volt egy kicsit elfelejteni Őt. Másnap esett le a tantusz , az a fiú a legjobb barátja volt. Aztán teltek a napok vissza állt a voltbarátommal a közös baráti körünk , és már teljesen ki vagyok mert folyamatosan két tűz között vagyok. Volt barátom fejébe vette hogy vissza akar szerezni , a legjobb haverja meg ugyan csak a fejébe vette hogy megszerez. Régebben gondolkodás nélkül az exemet választom , de valamiért vonz a másik is. Már mint a volt barátommal olyanok voltunk mint tűz és víz , én voltam a forrófejű , realista , aki folyamatosan helyre rakta a fejét , ő meg a nagyon dinka higgadt fél. Valahogy annyira kiegészítettük egymást , és annyi mindenre megtanultunk egymástól , de időközben rájöttem hogy vonz a másik pasi is. Ő játékos úgy mint én , hogy is mondjam talán úgy lehet kifejezni hogy egyenlő ellenfelek vagyunk. Ti kit választanátok az én helyemben ? 15/L

2014. márc. 11. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mikor jártál te az ágyamban? o_O
2014. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj azt félre írtam * ágyamból-t akartam írni
2014. márc. 11. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

höhöhöhöhö na álljon csak meg a menet...


Mi az hogy pasi? 14-15 éves fiúkákra mondod ezt? ennyire komoly lett volna a kapcsolat ilyen fiatalon? hát rohadtul nem hinném.. mellesleg a tű és víz nem egy jó párosítás ha már itt tartunk ráadásul "piás is voltam" na váo akkor most már nagylány vagy igaz?


igaz ez ku.rvára nem válasz a kérdésedre de gyönyörű egy generáció.. és én is ebben vagyok. hát gratulálok

2014. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 évesen én még senkit sem választanék a helyedben. Nem azért, mert túl fiatal vagy, hanem azért, mert marhára éretlen személyiség vagy.
2014. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 intrepid ***** válasza:
Miért is piálsz te 15 évesen? Ezt hagyd már meg nekünk idősebbeknek! Én nem ittam 15 éves koromban.
2014. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben egyiket sem választanám,inkább kicsit pihennék lelkileg.Nem való még neked a komoly kapcsolat,és ezt nem rosszindulatból mondom,de tényleg éretlenek vagytok még ehhez.
2014. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ők idősebbek nálam a volt barátom 17 , a haverja 18 ,és igazad van tényleg nem válaszoltál kérdésemre , de tudod mit ? Egy unnom már hogy az én generációmat hibáztatják mindenről , jön a sok ilyen duma hogy ilyenek meg olyanok vagyunk stb..de arról is el kéne gondolkozni hogy a gyerek csak azt csinálja amit lát , de ebbe a vitába nem szeretnék bele menni , de könnyű ezt a sallangot nyomatni , mikor nem gondolunk bele hogy miért is lett ez a generáció ilyen ?

Kettő , nincs jogod afelől ítélkezni hogy mert nagy ritkán iszok , és ebből levágni , hogy 15 éves kis p****. Mert van egy normális értékrendem , ami szerint élek , ami nem abból áll hogy milyen iPhonom van , vagy hogy hogy rakjam ki a mellemet , vagy mit posztoljak ki facebookra , és hogyan játsszam a nagylányt ,nem !Az más dolog hogy az elkötelezettségeim mellet , szeretek a barátaimmal lenni , szórakozni , és néha bele fél egy részeges est is , mind addig amíg mértékkel csinálom, ergo ha egy tipikus 15 éves tipikus felszínes csaj lennék akkor se lenne alapod egy szöveg alapján ítélkezni , semmit sem utálok jobban a rossz májúságnál , az ilyen nem is ismerem de szúrjunk oda valamit , de a magunk szemében néha a gerendát se vesszük észre.

2014. márc. 11. 22:02
 8/9 anonim válasza:

Az exedet még nem tudtad teljesen elfelejteni és még mindig érzel íránta valamit.

A havarja íránt meg csak puszta vonzalmat érzel és nem szerelmet.

Ezt neked kell eldöntened hogy mi a fontosabb jelenleg neked a szerelem vagy a vonzodás hogy meg ízleld vele milyen a sex. Mert ahogyan olvastam az egész történetett az jött le hogy az egyiket még mindig szereted a másikat pedig kipróbálnád mert vonzodsz hozzá.

Vagy kérdezem másképpen kível akarsz járni önmagadddal vagy az ellentéteddel? Ha az ellentéteddel akkor ahogyan mondtad mindig kifogjátok egymást egészíteni de ha önmagaddal nagyon sokszor fogtok veszekedni és egy se veled se nélküled kapcsolatod lesz mert önmagát hosszú távon senki se tudja elviselni.

Ja és nyugi én 23éves vagyok és egyáltalán nem ítéllek el! ÉN se voltam különb a te korodban aki azt mondja az volt az csak írigy a korodra mert szeretne újra fiatal lenni és újra szertelen. Tudod amikor repülnek az évek és fiatalabb embereket olvasunk elkap az írigység és ezt nagyon őszintén mondom ídővel te is rájösz hogy csak írigység az egész kor duma semmi több. :)

Ja és a két fiú azért kezdet el versengeni érted mert általában mindig az kell minden pasinak ami tiltott gyümölcs és ami kihívás ha valamit könnyedén meg kaphatnak akkor az túl egyszerű és nem igazán kell nekik tudod régi vadász ösztönből van az egész. Semmilyen pasi nem szereti a könnyű numerát mert folyton arra gondolnak ha ezt ilyen könnyen letudtam fektetni akkor ki tudja hányan megtehetik ugyan ezt vele és undorodni kezdenek a könnyű vérű nőtől ezt pedig hidd el tényleg így van senki nem szereti a könnyű vérű ribiket. Minden pasi arra hajt akiért küzdeni akiért harcolni versengeni lehet mert úgy érzik az értékes ember mert kéreti magát és mert nem kaphatja meg bárki csak úgy azaz nem volt még sok pasival. Ja igen vigyáz hogy ne feküdj le sok pasival mert akkor elitélnek de keményen!

2014. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) Elgondolkoztam egy kicsit amit írtál, de úgy döntöttem hogy nagy levegőt veszek és kitörlöm őket az életemből , még ha nehéz is. Rájöttem hogy önző voltam , és csak magamat néztem. Ők nagyon jó barátok voltak , mindig ott voltak egymásnak , és most nézem végig ahogy egy barátság tönkre megy miattam ? Így nem tiszta a lelkiismeretem , szóval most hogy én majd kilépek a szituból , remélem hogy rájönnek hogy mennyit is jelent a barátságuk egymásnak.

Amit a vadász ösztönről írtál , én ezt tartom normálisnak. Nekem nem engedné a büszkeségem , hogy mindenkinek megadjam magam , és ha egyszer valaki még is megfogott , az érezze megtisztelésnek hogy megkapta a bizalmamat és a szeretettemet, hogy megnyílok nekik. Mondjuk én a könnyű vérű lányokat sem tudom elítélni. Az ő dolguk , végül is ki vagyok én hogy ítélkezzek , csak egyszerűen nem értem őket , én személy szerint nem tudnák a tükörbe nézni ha minden héten más pasi lenne.

Most olyan jól esett olvasni egy jóindulatú , hasznos választ ami nem betámad , még egyszer köszi :D

2014. márc. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!