Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felköszöntsem vagy inkább ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem vagy inkább ne? Részletek lent

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatomnak most lett vége 1 hete. A volt barátomnak 2 nap múlva lesz a névnapja. Mondjam neki, hogy Boldog Névnapot vagy inkább ne? Ő még velem akar maradni és félek, hogy ha irok neki akkor azt hiszi ki akarok vele békülni, de ha nem irok akkor meg csak bántana.

2014. márc. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Irj neki,legyél jobb ember
2014. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, fölöslegesen indítanál egy lavinát.
2014. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el mi a fontosabb.
2014. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a helyedben megtennem de csak ennyit irnek, hogy boldog nevnapot es semmi mast. Akkor nem lesz ferre ertheto.

Nekem volt egy exem akivel szuletesnapom elott szakitottunk es tett ra magasbol, hogy felkoszontson.

Elvartam volna, hogy ennyit megtesz (o dobott) mert nem haragban valtunk el. Csakhogy egyes embereknel a buszkeseg es nagykepuseg veri a csillagos eget ja es a neveletlenseg is. Itt nem rad gondolok de ez ra nagyon jellemzo volt. Ettol fuggetlen en ugyis felkoszontottem ot mert ugy illik szerintem es valahol neveltetes kerdese is....

2014. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Irtam neki, hogy Boldog Névnapot és annyit irt vissza, hogy köszi, úgyhogy igy jó meg is nyugodtam. :)
2014. márc. 18. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

4es voltam

jol tetted es latod nem ertett fere semmit

inkabb elkerulted azt, hogy muveletlennek gondoljon

2014. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!