Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? (meleg téma)

Figyelt kérdés
22 éves meleg srác vagyok. Nemrég szakítottam a párommal 3 hónap után, mert kiderült, hogy megcsal. Nagyon megvisel. Nem bírom elfelejteni és nagyon hiányzik. Tiszta szívemből szerettem és még mindig érzek iránta valamit. Tudom hülye vagyok, de egyszerűen nem megy. Hogyan lehetne a fájdalmat csillapítani?

2014. márc. 20. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert megcsal valaki, nem kell otthagyni. Ez az én tapasztalatom, 43 évesen.
2014. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha egyszer megcsal, akkor másodszor is megfog. Nem megbocsátható! Csak nagyon fáj.
2014. márc. 21. 00:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Átéltem.

Kicsit,megőrülsz,kicsit belehalsz,kicsit megtörsz,

ez amiben vagy jelenleg.

Nagyon nehéz,de idővel enyhülni fog a fájdalom.

Elmúlni sosem fog igazán.

Ha gondolod írj priv. üzenetet nekem.Leírhatod nyugodtan az érzéseidet.

2014. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ftf1983 ***** válasza:
34%
Még túl fiatal vagy, majd rájössz, hogy a megcsalás miatt nem kell elhagyni valakit. Meg kéne végre tanulniuk az embereknek az érzelmeket és a szexet külön kezelni!
2014. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hülye itt már, vagy mi? Még szép hogy a srác elhagyta azt aki őt megcsalta, és igaza is van ha egyszer megcsalta többször is meg fogja és ki tudja milyen fertőzést visz haza az ún. 'szerelméhez'. Nem ismerem a kérdezőt, de szerintem ennél jobbat érdemel. Egyébként szakítási fájdalomra ajánlom az alapos és mély beszélgetést egy ismerősöddel akiben megbízol, vagy egy random idegen emberrel aki meghallgat, utána pedig lassacskán elfeledteti veled az aki utána fog következni. 22F
2014. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 4 válaszoló!

Amiről te beszélsz azt úgy hívják, hogy nyílt kapcsolat. De a nyílt kapcsolat nem kapcsolat!!!

2014. márc. 21. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Hmm, én elég nyílt kapcsolatban élek a barátommal, de ettől még nekünk kapcsolatnak tűnik, ráadásul elég jónak...mondjuk inkább azt, hogy ízlések és pofonok...:)
2014. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Voyager24 válasza:
Hogy elmondjam a saját véleményem, nem mintha bárki kérdezte volna de elég szomorú hogy a mai világban két külön dologgá tudják szedni a szerelmet a szexet. Nem mondanám hogy bele halnék ha érzelmek nélkül feküdnék le valakivel, de a közelébe sem érhet annak az érzésnek amikor valaki iránt szerelmet érzel. Eléggé szar ügy ha valakinek csak a teste kell, a többi része meg csak felesleges. Kb 2 éve komolyan keresek megfelelő partner után, de még nem jött el a megfelelő. Örülnék ha egy ilyen társra lelhetnék, mint aki ezt a kérdést feltette, mert belőle még nem fogyott ki a hűség! A sok hülye ember aki meg csak szex haverságot akar, az kerüljön el nagy ívben.
2014. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, én is ilyen "hülye ember" vagyok, nyilván megvan az oka meg az előzménye. Ne ítélkezz.
2014. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fecsegőposzáta válasza:

A fájdalmat 2 dolog csillapíthatja.

1 - Az idő.

2 - Egy olyan ember aki megbecsül.


Ha én most valakit megcsalnék azt azért tenném, mert nem vagyok vele boldog. (csak én nem csalok meg senkit)

A megcsalás egy gerinctelen dolog, mert a társadat egy olyan élet hitében hagyod ami nem igaz.

Ha meghal a macskád 5 év után.. mi lesz?? - hiányozni fog---- de csak nem fogod kiásni a sírjából, mert neked hiányzik. Max. veszel 1 másik macskát.

2014. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!