Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás, baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Rám jellemző az, hogy szeretem a partneremet kényeztetni, örömet okozni neki, legyen az egy masszázs, legyen az egy puszi akár, vagy egy kedves szó egy hülye vicc amin nevethet, bármi. Odaadó, ragaszkodó típus vagyok, picit talán túl önzetlen néha, lovagias, ezért félek, hogy kihasználnak. Nagyon szeretek szeretkezni, szexelni, számomra nagyon fontosak az érzelmek főleg annak kimutatása fizikailag, simogatással, vagy bármivel. Baj, hogy ilyen vagyok? Barátnőm szerint sok voltam és megfojtottam már a végén, változzak meg? Úgy érzem, ha megtenném nem önmagamat adnám.

2014. máj. 19. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden zsák megtalálja a foltját.
2014. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Ezekkel a jellemzőkkel ma már nem lehet érvényesülni. Jól sejted, nagyon csúnyán ki fognak használni, sőt még meg is aláznak, összetörnek a nők. Nekik nem te kellesz, hanem az az utolsó bunkó, aki megadja nekik, ami jár.
2014. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah igen és 20 éves vagyok, fiú.
2014. máj. 19. 18:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy fiú? Te már férfi vagy...
2014. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na, megszólalt a gyökerek gyöngye. Jól van, kettes, zúdítsd csak a hülyeségeidet szegény gyerek fejére.


Kérdező, igenis vannak, akik csak rólad álmodoznak. De neked sem szabad könnyelműen venni a dolgot. Válogasd meg, kit szeretsz.

2014. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hallgass az 5-ösre, és nem lesz senkid sem. Legyél bátrabb, éreztesd, hogy nálad van az irányítás, a döntés joga. Ez tesz egy férfit férfivé, hogy képes magabiztosan viselkedni, irányítani.
2014. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A párom szinte a teljes ellentéted.Sajnos. A barátnőddel meg szerintem van valami baj,hogy nem szereti ezeket a dolgokat.Ha velem így bánnának imádnám. 18L
2014. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7: Akkor mi a f_ért vagy vele? Fogadni mernék, hogy őt választanád ő és a kérdező közül.
2014. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 Kislány, realizáltad, hogy azt sugallod neki, hogy a nők szeretik, ha uralkodnak felettük? Kérdem én, mint nőtől: örülnél, ha nem Nálad lenne a szabad irányítás és döntés joga?
2014. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Magabiztos vagyok, azzal nincs gond, de a mai világban egyszerűen a legtöbb ember éretlen érzelmi, párkapcsolat szempontjából, megijed, vagy egyszerűen gyerek még ebből a szempontból.
2014. máj. 19. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!