Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mivel lehetne rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel lehetne rá venni egy csajt hogy szakitson a sráccal, mi azok a mondatok amik tönkretehetnek egy friss kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom, de ez férges köcsögség
2014. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Pl.Láttam ahogy túrja az orrát aztán megeszi és te képes vagy vele smárolni!?
2014. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez: "Ne haragudj, hogy akkora gerinctelen görény vagyok, hogy közéd és a választottad közé akartam állni. "
2014. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Be számolsz arról hogy milyen is a srác valójában. Csak rossz dolgokat (ha nincs is találj ki). Hozd fől egy beszélgetés alkalmával majd várd a reagálást és ha jól csináltad már nem lesznek sokáig.
2014. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szeretik egymást úgyis kibékülnek
2014. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel, mert a csaj nem mások véleményére ad, ha a pasijáról van szó.:)
2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként neked tényleg kéne olyan csaj, aki könnyen rábeszélhető mindenre? mert veled is ugyan ezt tenné, ha talál egy jobbat. márpedig van nálad sokkal jobb is.
2014. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen mondatok, pl "Megcsal a baratod." de ez csak akkor mukodik ha igaz is..
2014. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a félre értés elkerülése érdekében általánosan kérdezem, nem konkrét esetben, mert nekem is volt már ilyen hogy 2 hete voltunk kb együtt egy sráccal és irt egy csaj hogy a srác randizni hivta meg minden az eset után még együtt maradtunk de a végén kiderült hogy minden igaz volt amit a csaj irt
2014. máj. 23. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell sok, csak mutatni egy a pasi által aláírt nagy összegű hitelszerződést...
2014. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!