Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bizonyítsam be hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tücsike17 kérdése:

Hogy bizonyítsam be hogy nem történt semmi?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy házibuliban a barátommal,ahol az egyik haverja rám mászott...természetesen nem hagytam magam de óriási balhé lett a vége.A párom szakított velem mert nem hiszi el hogy én nem voltam benne,és ez szörnyű érzés.Hiába mondták neki többen is hogy mi történt nem hiszi el.Eddig csak kisebb nézeteltérések voltak köztünk(13 hónapja vagyunk együtt),és nem akarom hogy egy ilyen hülyeség miatt legyen vége a kapcsolatunknak.Azt mondta szeret de a megcsalást nem tudja elnézni....18 éves vagyok,a párom 20

2014. máj. 31. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon helyes, hogy dobott. A legnagyobb hiba, amit elkövethet az ember, hogy megbízik a barátnőjében.
2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem neked és a többségnek hisz, akkor jobb is hogy elment. Ne akarj olyannal együtt lenni, aki nem hisz az igazadnak.
2014. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban jártál
2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

"Tegnap voltunk egy házibuliban a barátommal,ahol az egyik haverja rám mászott..."


Jaj, szegény, szerencsétlen, ártatlan áldozat a kérdező hölgy már megint. :( Egyáltalán hogy jutottak olyan helyzetbe, hogy a gyereknek egyáltalán lehetősége legyen rámászni egy amúgy kapcsolatban élő lányra? Nagyon bűzlik ez az egész.

2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom a megoldást. aki dönt: Katalin bírónő
2014. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem hisz neked, amikor egyértelműen lerí az arcodról ; ha összejöttek, már valamennyire csak ismernie kéne; no akkor fölösleges utána sírni. Ha ennyire bizalmatlan, mit idegeskedsz utána? Hagyjad, majd találsz jobbat, akinek nem kell térden állva könyörögnöd, meg bizonygatnod.
2014. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezért nem járok házibuliba..
2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!