Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért akar a nyárra szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akar a nyárra szakítani?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a barátommal nem olyan rég jöttünk össze (kb 2 hónapja). Szeret engem, ebben biztos vagyok, érzem és tudom is, és ki is mutatja. Mégis azt mondta most, hogy szakítsunk, mert nyáron komplikált lenne az egész.(messze lakunk egymástól) Mondtam neki, hogy tudunk találkozni bármikor 1-1 napra, de hiába győzködöm és próbálkozom, nem tudom eltántorítani. Nem értem, hogy ha ennyire szeret engem (tényleg, ne mondjátok, hogy nem, tudom.. )akkor miért akar szakítani? Nem bírná ki, hogy csak ritkábban találkoznánk? Nagyon szeretem, és nem tudom mit csináljak már....

2014. jún. 2. 18:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
de naiv vagy...
2014. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem a munka miatt.. a csajok miatt.


Ne legyél naiv, előttem már leírták a lényeget. Anélkül dughat bárkit, hogy megcsalás lenne, ráadásul nem egy városban vagytok, esélyes, hogy amúgy sem tudnád meg. Aztán ősszel majd újra veled lesz (feltéve, hogy nem szed össze egy nálad jobbat).


Nem szeret téged! Ne legyél naiv. Sok mindent lehet éreztetni az emberrel, sok mindent el lehet hinni, de abban biztos lehetsz, hogy nem szeret téged.

2014. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mert egész nyáron dolgozni fog. semmi töcsök más csajokkal. na elhiszed?
2014. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dóri te vagy az?
2014. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szegény,naív lány... 99%,hogy a haverjaival mennek csajozni.

Ismerkedj te is! Azt a palit meg felejtsd el! Nem ilyen a szerelem.

2014. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!