Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó, hogy vége lett ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, hogy vége lett ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 évig voltunk együtt, de az utolsó három hónap már nem volt olyan jó. De vakul bíztam benne, hogy megint minden a régi lesz, mert szerettem.


Sok vita volt: elkezdte, hogy zavarja pár tulajdonságom, ezen legyek szíves változtatni, meg abból vita lett, ha Facebookra kiraktam valami oltári nagy baromságot (Szerinte gáz, hogy 28 évesen ilyennel égetem magam), és a végén már görcsösen figyeltem arra, hogy úgy viselkedjek, hogy ne legyen gond. Ezután viszont sose tudtunk felszabadultan beszélgetni, stb. Majd Ő dobott megalázó módon, telefonon. 1 hónapig rottyon voltam, majdnem ráment a munkahelyem. De most is rossz néha: Életem legszebb élményei hozzá kötnek!

Jó, hogy vége? Vagy én b..tam el az egészet, ahogy kell?



2014. jún. 5. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
a csaj nálam fél évvel idősebb.
2014. jún. 5. 13:44
 2/3 PearlDiver ***** válasza:
Olyan kapcsolatban érdemes csak élni, ahol nem akarjátok egymást megváltoztatni. Ha látszik hogy ez nem megy, szakítani kell. Ha megváltozol, azt saját elhatározásából tedd, akkor is ha az o kedvéért teszed.
2014. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

AZ érzelmeknek nem lehet parancsolni.DE gondolj csak bele, ha most igy le szeretett volna szabályozi, mi lett volna 5 év mulva?Simán lábtörlö lettél volna.

Rengeteg nő van még a világon...

2014. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!