Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérem valaki adjon tanácsot? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramcsiii kérdése:

Kérem valaki adjon tanácsot? .

Figyelt kérdés

Egy hete még ugy voltam megleckéztetem a barátom,mivel nagyon sokat mondogatta hogy megcsalom,mással akarok lenni,ilyenek..és annyira fájt már hogy szakitottam vele,de szeretem,és ő pedig egyszerűen bolondult értem.Folyamatosan könyörgött hogy ne haddjam el de akartam hogy tanuljon az esetből!

És most egy hét telt el,nem irt a napokba,ugy 2napja és felmentem a Facebook oldalára és mit látok,másik lányt simogatva fényképezkedett le..:( Azt hittem belehalok a bánatba..

3 napja még könyörgött sirva hogy ne haddjam el,és már ki akartam vele békülni és ezt tette..

Fogalmam sincs,ez csak bosszú?Vagy mi lehet most,felhivtam és azt mondta,tudta hogy meglátom akkor majd fel fogom ezzel hivni és a lelkemre kötötte hogy már utál és nem szeret..Csak legbelül ezt nehéz elhinni..sajnos..:(



2014. jún. 8. 23:34
1 2
 1/15 Mr. Truth ***** válasza:

kettőtök életkora nem éri el a 30 évet igaz?


Parancs megtagadva kssshshsss....

2014. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Erre szokták azt mondani röviden, hogy:


I. J.

2014. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha ennyit ér neki, ne is foglalkozz vele

lehet nem könnyű, de hidd el, ez a legjobb tanács

2014. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lépj tovább végre
2014. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok 18 ő pedig 21 és már 3éve együtt voltunk..De hát ez ez már nem is tudom,szemétség.. Ti képesek lennétek ilyet csinálni? Mert nekem pofám nem lenne..
2014. jún. 8. 23:41
 6/15 Mr. Truth ***** válasza:
Te dobtad ki és nem lenne pofád...? Wuhahahaha xD
2014. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elolvastad hogy mit irtam?Akkor próbáld ki még egyszer..! Jaj ha tudnád milyen ilyen helyzetbe lenni,de senkinek nem kivánom! Csak akkor legalább ne oszd az észt! Kösz!
2014. jún. 8. 23:45
 8/15 BlackSword ***** válasza:
Te dobtad, és úgy látszik nem vagy nagy szám... HaGYJad békén... :D :D :D
2014. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De" haddad "el és ne nézd annyit a profilját csak magadnak okozol fájdalmat
2014. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

írástudatlan vagy és buta. játszmáztál és megjártad :D


megérdemelted!

2014. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!