Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért kell haragban lenni?

Figyelt kérdés
Mondjuk kicsit csúnya volt, mert a csaj visszamenőleg felhánytorgatott mindent és eléggé böszme volt. De a rengeteg szép közös emlék miatt nem tudok rá haragudni, de az bánt, hogy mióta szétmentünk, egy szót sem beszéltünk... Várom még, hogy hívjon, mert elsősorban neki kéne bocsánatot kérnie. Mikor még működött a kapcsolatunk az irigylésre méltó volt.

2014. jún. 12. 16:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nehogy már a lány hívjon.
2014. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkoztam ezen, de én lettem kidobva. Most ilyenkor mi van? 29 éves vagyok, de nem tudok rá választ találni.
2014. jún. 12. 16:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi volt a konfliktus?

Egyébként 29 évesen már lehet férfiként viselkedni, nem várakozgatni, hogy majd a nő lép.

2014. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem volt munkám, és ez zavarta. Meg "elmúlt a szerelem"

De én meg iszonyatosan szerettem, és ezt nem akartam. De azért le lehetett volna rendesen zárni...

2014. jún. 12. 16:23
 5/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedbe annyival belekötnék, hogy nem "kell", ez egyéni. Van aki így dolgozza fel könnyebben, hogy elveszítette azt akit szert! =) Na, de ha rám hallgatsz, és tényleg szereted, látsz még jövőt kettőtöknek, akkor harcolj érte, és hívd fel!
2014. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított, mert valamiért kiábrándult belőled, nem valószínű, hogy fel fog hívni. Szerintem neked is felesleges futnod utána. Magadban kell lezárnod.


A fő kérdésre: nem muszáj haragban lenni, ha csak a szerelem múlt el mindkét(!) részről, de mint embert, még kedvelik egymást.

Nálatok viszont úgy néz ki, hogy neki elege van belőled, te meg szerelmes vagy belé.

Ez nem barátság. Ha komolyan gondolta a lány, hogy szakít veled, akkor a lehető legjobban teszi, ha minden kapcsolatot megszakít veled, ha nem ezt tenné, te barátság címszó alatt hitegetnéd magad, hogy majd visszamegy hozzád.

2014. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha a szerelme a munkád hiánya miatt múlt el, olyan is, örülj, hogy lelépett.
2014. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel és dumáljátok meg hogy legalább beszélőviszonyban legyetek. És igazuk van az előzőknek ha 29 éves vagy legyen benned annyi hogy te keresed meg őt.
2014. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Bárcsak az én exemnek ez lett volna a hibája, hogy nincs munkája! Ha azóta sem dolgozol nem fog békülni.
2014. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Bármilyen furcsa, de a szakításunk utáni napon lett munkám.


És hogy miért volt ez baj neki? Pasi létemre kicsit sokat nyavalyogtam, ez az igazság. Már a sokadik elutasítás kikezdi az ember férfi büszkeségét.


Lehet mondani, hogy annyi lány van... Igaz, de nagyon megszerettem ezt a lányt, és tudom, hogy sok szerencsétlen félreértés is közbejátszott abban, hogy vége lett. A kapcsolatunk elején nagyon nagy fellángolás volt (Első randin 10 perc után csók, 3 randin bemutatott a szüleinek, 4. randin én is bemutattam, tisztára mint egy romantikus filmben)

2014. jún. 13. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!