Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlélési tanács? F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélési tanács? F

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megjegyzi igen egy érzelmi roncs vagyok.


Másfél hete szakítottam a barátnőmmel (igen az én döntésem volt), mert elég csúnyán megbántott és hazudott nekem (ezt most hadd ne részletezzem), de azóta szinte majdnem minden este elkap a sírógörcs, főleg ilyenkor nyáron, mikor egy kicsit szabadabb lehetek. De azóta valami mindig hiányzik és nem érdekel a szex sem csupán az összebújás, meg az amikor reggel egymás mellett ébredtünk. Fél évig voltunk együtt nekem az első kapcsolatom. Nagyon szerettem képes lettem volna leélni vele az életem is ha úgy hozta volna a sors. Próbáltak a barátok elhívni bulizni, bemutatni csajoknak, de leráztam az összeset, mert mindig csak rá gondolok és tudom, hogy nem ment volna. Még mindig szeretem de ezek után én már nem tudok rá nőként tekinteni és megbocsájtani neki. Most mit tegyek, hogyan verjem ki a fejemből? Amint hallottam neki se könnyebb, de ez nem vigasztal, inkább csak mégjobban elszomorít.



2014. jún. 16. 00:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Kisfiam, iszol te rendesen?
2014. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hidd el.csak.másil lánnyal.fog menni nekem is.igy ment
2014. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Priviben sem írod meg a részleteket?
2014. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
^
2014. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

apafej vagy vele, vagy nélküle.

ha kidobtad akkor már maradj férfi, és vállald a következményeit. ne legyél ilyen érzékeny. foglald le az agyad; keress munkát, végezz olyan tevékenységet ami sikerélményt ad. Nem megbeszélhető bűnt követett el a lány? ha ennyire szeretitek egymást lehet megérné rendbe tenni a dolgot inkább, mint hősködni hogy "namajd én most megmutatom.."

2014. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Mint látom nagy dolgot tehetett h így megbántott. De lásd be. Szereted. Nem tudod ugy eltölteni a napod h ne gondolj rá. Erre csak azt tudom mondani, h adj neki mégegy esélyt.. de ez a te döntésed
2014. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg neki hogyha igazán szereted.
2014. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A lelkem mélyén még mindig szeretem, de ezek után én már nem akarok tőle semmit, aki normális választ adott, annak elküldtem privátba a helyzetet.
2014. jún. 16. 00:55
 9/19 A kérdező kommentje:
Csupán még mindig nem tudom megszokni a hiányát...
2014. jún. 16. 00:55
 10/19 anonim ***** válasza:
Állj ki a döntésed mellett, legyél határozott. Majd megszokod a hiányát. Vagyis majd észreveszed, hogy milyen jó érzés, hogy nem hazudik neked valaki, akiben megbízol.
2014. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!