Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Miért "jó" úgy szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért "jó" úgy szakítani, hogy nem veszitek fel a telefont és nem válaszoltok semmire? Főleg egy 2 éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Facen "látta" de semmi válasz, majd szűkszavú SMS az n+1. keresés utána, hogy "Én már nem akarok tőled semmit, szia"


Mindez két év (!!) szép kapcsolat után! Lányok ti nagyon a szakértői vagytok annak, hogy lehet egy srác szívét teljesen összetörni. Ja és 28 éves a hölgyemény, még mielőtt bárki azt hinné, hogy valami 18 évesről van szó.


Ha nem lenne köztünk 120km, odamennék a lakására és jól megmondanám neki. De ezek után miatta nem utazok egy kilométert sem. Munkahelyemen is majdnem baj lett, mert a főnök szóvá tette hogy szétszórt vagyok. De mégis milyen legyek, ha azt veszítettem így el, akit mindennél jobban szerettem és vele szerettem volna leélni az életem? Most iránta haragot érzek és fáj, hogy így belém rúgott az, akinek életem legboldogabb éveit köszönhetem....

Bocsesz, hogy hosszú voltam.



2014. júl. 3. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Akárhány éves egy szívtelen dög(már ne haragudj a jelzőért) de viszont az is igaz hogy szakítani nem lehet jól sajna
2014. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy neki ez miért jó.

Személy szerint én nem így szakítok.

2014. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu. Velem 5 év és 2 hónap után szakított a barátnőm minden szó nélkül. 2 hét alatt sikerült annyit kiszedni belőle hogy: "mert már nem".
2014. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"szakítani nem lehet jól sajna"

Igaz, de ha leültünk volna normálisan megbeszélni akkor más lenne. Tuti fájna mint állat, de nem _haraggal_ váltunk volna el. Jelezte volna, hogy néz engem annyinak, hogy nem dob el mint egy lyukas zoknit.

2014. júl. 3. 12:15
 5/11 A kérdező kommentje:
3! Mennyi idő alatt tetted túl magad? Milyen volt a kapcsolatotok?
2014. júl. 3. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy valaki alkotott valamit a hátad mögött, elhitetett vele valamit rólad, ami nem igaz, és ezzel gondoskodott arról, hogy a lány soha az életben ne legyen rád kíváncsi.

2. Szimplán kiderült rólad valami, ami miatt nem akar többé látni.

Én a második kivételével nem csinálnék ilyet, megbeszélném a dolgokat, elmondanám az okokat.

2014. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szinte elmeséltem neki az egész életemet a kapcsolat elején a hülyeségeimmel együtt. Szóval valaki valamit bemagyarázhatott.
2014. júl. 3. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan a ......tudjam neki miért így jó szakítani. Én nem így szakítottam soha, de megköszönném ha a személyes egy emberes tapasztalatod nem vetítenéd ki az összes nőre.
2014. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Igazad van, de remélem megérted, ha ki vagyok borulva.

2014. júl. 3. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megértem csak ne kövesd el azt a hibát hogy olyanokat büntetsz akik nem ártottak neked mások hülyeségei miatt. És ezt most nem magamra értem hanem majd a későbbi kapcsolataidban. Velem volt már ilyen, exem képtelen volt bízni bennem mer az előző barátnői megcsalták, én meg szakítottam mert elviselhetetlen volt amit művelt. Amúgy ez személyiség kérdése nem koré. van aki 15 évesen is tud normálisan szakítani meg van aki 40+-an se. Felesleges lenne bármit mondanom, ilyenkor vigasz nincs majd az idő lecsillapítja az indulatokat.
2014. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!