Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Miért "jó" úgy szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért "jó" úgy szakítani, hogy nem veszitek fel a telefont és nem válaszoltok semmire? Főleg egy 2 éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Facen "látta" de semmi válasz, majd szűkszavú SMS az n+1. keresés utána, hogy "Én már nem akarok tőled semmit, szia"


Mindez két év (!!) szép kapcsolat után! Lányok ti nagyon a szakértői vagytok annak, hogy lehet egy srác szívét teljesen összetörni. Ja és 28 éves a hölgyemény, még mielőtt bárki azt hinné, hogy valami 18 évesről van szó.


Ha nem lenne köztünk 120km, odamennék a lakására és jól megmondanám neki. De ezek után miatta nem utazok egy kilométert sem. Munkahelyemen is majdnem baj lett, mert a főnök szóvá tette hogy szétszórt vagyok. De mégis milyen legyek, ha azt veszítettem így el, akit mindennél jobban szerettem és vele szerettem volna leélni az életem? Most iránta haragot érzek és fáj, hogy így belém rúgott az, akinek életem legboldogabb éveit köszönhetem....

Bocsesz, hogy hosszú voltam.



2014. júl. 3. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sosem csináltam ilyet, viszont megfordult a fejemben, amikor úgy éreztem, hogy semmit nem lehet vele megbeszélni, kikerüli a válaszadást, tudtam hogy problémák vannak, de ő gyerekes módon elviccelte a dolgot. (az a 120 km sem feltétlenül tesz jót...)
2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!