Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek, szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, szakítanátok?

Figyelt kérdés
Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.Mostanában nem nagyon tudok vele találkozni,mert hétvégén se érek rá,dolgozom vagy itthon szüleimnek kell segíteni.Ő meg eljárogat bulizgatni,haverokkal találkozni.Ez nem is baj,nem zavar.Viszont az igen mikor leszarja a fejem egy hétig,nem keres,nem ír semmi.Aztán meg benyögi,hogy ne haragudjak,sokat dolgozik mostanában,nem ér rá,h beszéljünk.De hétvégén ő nem is dolgozik,na mindegy.Elmondtam neki,hogy ez szarul esik,hogy a haverok fontosabbak neki,mint én.Erre azt mondta,hogy ne hisztizzek hülyeségeken.Aztán egy ideig megint jóba voltunk,de utána megint kezdődött elölről.Nem zavar,már belenyugodtam.Meg hát mindenkinek meg kell adni a személyes szabadságát.De úgy döntöttem,én is úgy viselkedek vele,mint ő velem.Én se kerestem egy hétig.De ő már az első nap keresett,hogy mi van már velem,miért nem keresem stb.tiszta gyerekesen viselkedünk.És én már kezdem unni ezt a játékot.

2014. júl. 5. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg...
2014. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezért hagytam el a barátom. Lapát.
2014. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Anna:3 válasza:

Beszéld meg vele. Mondd el neki hogy szeretnéd azt hogy többet törődjön veled és hogy beszéljetek minden nap. Hogy éreztesse veled hogy igenis a fejében vagy és érdekli hogy mi van veled!

Szurkolok nektek!;)

2014. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elveszíteni és még fontosak vagytok egymásnak akkor megér megbeszélni, de akkor tényleg beszéljétek meg, és ne a szőnyeg alá söpörjétek ahogy eddig..

de ha már nincs kellő érdeklődés, és nem is vagytok hajlandók változtatni, akkor...sajnos ennyi.

2014. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy fontos számomra.Mindenképpen fogok vele beszélni erről,még egyszer határozottabban.Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!