Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

2 éve párkapcsolatban élek, de tavaly óta valami megváltozott. A barátom elvileg oda van értem ,de olyanokat mondd amik nekem azt sugallják ,hogy talán csak azért ragaszkodik ennyire, mert úgy érzi nem kellene másnak. Helyes fiú és kedves ,de már ki szerettem belőle. El is van laposodva a kapcsolat és próbálkoztam is már az "újra élesztésével" ,de nem megy. Néha meglepett ebéddel vagy ilyesmi viszont már nincs meg az a tűz. Beakarja osztani a pénzemet és 'nem ismer el'. Nem szeretné azt sem ,hogy tovább tanuljak. Úgy érzem ,hogy 18 évesen nem így kellene éreznem, ha ez tényleg komoly kapcsolat. Van egy másik fiú, akivel nem csaltam meg és amíg nem is szakítok a barátommal nem is fogom. Ő viszont elismer és motiválóan hat rám, szeretné ,hogy tovább tanuljak.Kezdem túlságosan is megkedvelni.

Attól félek ,hogy a barátom könyörögni fog majd vagy keresni a szakítás után ,ahogyan ismerem őt. Nem akarom ,hogy megalázkodjon nekem. Szeretnék tanácsot kérni tőletek ( többek között azoktól akik már voltak vagy vannak hasonló helyzetben). Mit gondoltok? Mi lenne a reális megoldás? Bátorítsatok! Köszönöm.



2014. júl. 8. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kertelj, lazán állj elé és mond el neki h le is út fel is út.
2014. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarlak többet látni.

Ha ez nem elég: Más f.azát akarom sz.pni.

Ha ez se elég: Kicsi a faszod,nem is érzem.

Valamelyikre tuti lepattan. Ezeket nem szokták szeretni a paisk. Ha nem válik be ez,akkor írj privátot.

2014. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem xD.... ez így vicces ,de most nem vagyok vicces kedvemben. Ha komoly kommentnek szántad valószínű ,hogy nagyon beteg vagy :DD Csípem az ilyen embereket tényleg, de ha most nincs senkinek egy "komolyabb" témához illőbb tanácsa akkor ne írjon. Köszönöm.
2014. júl. 8. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy bárki is visszafogjon; ha te tovább szeretnél tanulni , ő meg nem támogatja, plusz ő akarja beosztani a pénzed, amúgy meg milyen alapon... Attól ne félj, hogy könyörögni fog; max egyszer megpróbálja, te meg nem dőlsz be neki.
2014. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

16:50 válaszolóhoz:


Köszönöm válaszod. Már egy ember válaszolt nekem élőben hasonlót ,csak ugye, mint szinte a legtöbb lányban bennem van az a 'félsz' ,hogy: " Mi van ha megbánom".

2014. júl. 8. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ellaposodott a dolog, akkor tök lényegtelen, hogy van -e az a kapcsolatod a mostani pasiddal vagy nincs -sztem

16:50-es vok

2014. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Mond neki hogy törölted a wow-os a kariját.
2014. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jujj, a wow-os kari miatt tényleg megölne :D


16:50:

Ez igaz.

2014. júl. 8. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kajak wowozik?xDDD am csak hülyültem :D lol de jó bele trafáltam xdd bocsi a viccért:D
2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom komolyra fordítva a szót azt kéne tenned amit te jónak látsz meg érzel! De ne a wowos kariját töröld ki ám! hehe!:)Sajnos ilyen ez a világ, egyszer már szeretnék én is ezeken változtatni. Bár ez nem ide tartozik. 18/F
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!