Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször is megprobáltam már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is megprobáltam már szakítani, de a végére mindig megsajnáltam, és újra kibékültem vele. Nem bírom már tovább, de, hogy szakítsak?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok kapcsolatban vele, az első 2 évben minden rendben volt , de az utobbi 1 évben megváltozott a kapcsolatunk. Én nem vagyok szerelmes belé, de szerintem ő sem úgy már mint az elején , de ő nem akarja belátni, hogy már csak megszokásból vagyunk együtt.Amikor szakítani akartam nagyon rosszul esett neki ,épp h nem sirt és még volt amikor szakitottunk akkor nem evett azt mondta és aludni sem tudott , nekem nagyon rosszul esik h megbántom...Viszont 3 hónapja megismerkedtem egy másik fiúval akivel szoktam beszélgetni, és mikor meglátom zavarba jövök, érzem h majd kiszökik a szívem... Nem tudom mit tegyek hogyan tovább??? Segítsetek légyszii ... köszönöm a válaszokat! 18/L
2014. júl. 7. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele és mondd el neki, hogy megváltoztak az érzelmeid iránta. Nem akarsz vele tovább kapcsolatban maradni, a saját életedet akarod élni, de nélküle. Ne keressen, de a továbbiakban te se keresd.

Ne hagyd. hogy sírámokkal eltérítsen. Biztos fog fájni neki, de túl fogja élni.

2014. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok esetleg feldobni a kapcsolatot? 2 évig működött. Mi változott az utolsó évben? Szerintem ilyen reakció esetén benne még mindig van vonzalom és nem a megszokás vezérli. Beszéljétek meg először, hogy min kéne változtatni, remélhetőleg még menthető a kapcsolat. Kapcsolatban vagyok és nekem is rosszul esik, amikor összeveszek a barátnőmmel.
2014. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor soha nem fogsz vele szakítani? Az elég ciki.. Jobb ha lezárjátok, mert ennek már tényleg semmi értelme. Kicsit rossz lesz, de még mindig jobb mint benne lenni egy nagy semmiben.
2014. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utobbi egy évben folyton veszekedtünk,volt amikor ő akart velem szakítani azt mondta h mást is ki akar probálni de aztán megsajnált azt mondta és inkább probáljuk meg mégegyszer.Mindenre féltékeny még ha a barátnőmmel vagyok arra is.Volt amikor buliba voltunk és részeg volt, nagyon csúful beszélt velem, de utána azt mondta megbánta.Kicsit össze vesztünk ő már minden lánynak írta az üzeneteket.Amikor szakítani akarok akkor viszont épp h nem sir... nem tudom mit csináljak .. :( én már nem szeretem.
2014. júl. 7. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan érzelmi zsarolás-szagú a dolog. Szakíts vele, ennek tényleg semmi értelme, neked se jó már, neki se.
2014. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!