Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

lassan 1,5 éve vagyunk együtt és a féltékenysége miatt kialakuló veszekedések egyre durvábbak illetve előtte is volt már ilyen szakításos helyzet.

De nem egyszerű az eset. Ő lány akivel szakítani akarok és félő ha megteszem akkor öngyilkos lesz.

Ez sakkmatt helyzet. Valami segítség kellene :(



2014. júl. 21. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
köztünk mindenek vége. Vidd a kecskét, a tv-t, a borotvát, vissza se néz!
2014. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben én is voltam.. De jobb ha megmondod neki..

Úgysem fogja megtenni.. Az élni akarás nagyobb benne..

2014. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság egy zsarolási alap, a nagy ló.aszt lesz ő öngyilkos, engem kb 8-pali zsarolt meg ezzel életem során, hogy fenn áll a tetőn meg hasonlók, neked is csak azt tudom javasolni mond neki hogy ugorjon!

Érzelmi zsarolókkal nem tárgyalunk, ja és a féltékenység betegség, apám exe dilidokihoz járt, mert pl, fekete szigetelő szalaggal leragasztotta a blikk-ben lévő meztelen csajokat, verte mikor a tv-ben volt egy jó nő, mikor az utcán megnézett valakit apám, pontosabban ő hitte azt berúgta a szélvédőjét, folyton fenyegetőzött ő is öngyilkossággal...

Most él és virul és nem féltékeny, külön vannak, csak szimplán egy féreg..

2014. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!