Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok már szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes, hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt egy fiúval, talán sose voltam belé igazán szerelmes, csak imádtam vele lenni. 2 hete tervezem a szakítást, de egyszerűen nem tudom, hogy mondjam meg, hogy már nem akarok vele lenni. Nem akarom megbántani nagyon. L/19

2014. júl. 15. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább húzod annál rosszabb, hisz csak a hülye nem veszi észre a másikon, hogy valami nem stimmel...

Menj át hozzá (ne őt hívd át magadhoz...értelemszerűen ne ő menjen már házhoz, hogy had szakítsanak vele)

Mond el neki, hogy te nem érzed azt, amit ő, úgy érzed ez nem is változik már, és nem szeretnéd őt álltatni.

2014. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állj elé,és mond el, h te mit érzel.

Ez a legnehezebb, de talán a leggerincesebb.

(Még talán elmondhatod, h nem utálod, és nem tartod rossz embernek)

Ígyis úgyis fájni fog neki, de le fog csillapodni....

2014. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!