Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Na szóval van a barátom és ő szívat egy csajt hogy vele jár de közben meg velem jár.. és olyanokat írogatnak egymásnak hogy pl: barátom:Szep estet bébi <3 :*‎ csaj:nekedis  grr:$szeretlek<3:*! barátom:Enis <3 :* valameik este egyutt?:) <3‎ csaj::*  barátom: Sex ?!:$ csaj:az:DD

most mivaan,D?D::*  barátom: Duglak meg :* <3‎ csaj: jaja  xy-kaa :33 barátom:<3 :* hmm :* csaj: csóók  barátom:Jaaj husii <3 :$ csaj: <3 írjál már vissza fb-n! <3 leccixd <3 és ennyi mit csináljak? segítsetek!!! de ELVILEG csak szívatja a csajt...... de kit tudj :(



2014. júl. 19. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt a barátoddal kell megbeszélni...de jó nagy patkány ha ilyet csinál...lehet mind2-töket hülyít...vagy még vagytok többen is...
2014. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez neked pasi? Most komolyan,bárhol találsz jobbat. Amúgy én dobnám ezért, mert nem tudnék 100%-ban megbizni abban,hogy nem gondolja komolyan. Még ha nem is, eljátszik a gondolattal, ami már elég gáz. Nincs jobb dolga? Ehelyett mondjuk foglalkozhatna Veled pl.
2014. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
ezt még elolvasni is megerőltető volt
2014. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem kapcsolat :D A baratod meg nem lehet tobb 13nal :)
2014. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
te jó ég, máglyára veletek.
2014. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18 éves a barátom és nem 13
2014. júl. 19. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
18 és 13?????? na egyértelmű kit szédít......
2014. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én nem 13 éves vagyok :)hanem 16
2014. júl. 19. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:
ja bocs, átsiklottam a lényeg fölött és az "és"-t én-nek olvastam :) szerintem ezt akkor is meg kéne beszélnetek, és ha nem hagyja abba akkor szerintem jobbat kéne találnod...de ebben te döntesz, de szerintem ne várd meg, hogy kiderüljön, hogy több lány is van a dologban...
2014. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezesetben a baratod nem megbizhato es sok lyukra jatszik. Szerinted ez normalis? Neked megfordulna ilyen szivatas a fejedben? Nem. Amugy is... Megis milyen szemelyisegre vall aki ilyenekkel szivat valakit ha van valakije akivel ezeket megtehetne. Kesz vicc...
2014. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!