Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt párommal,de felmerült bennem a szakítás gondolata,mert nagyon ritkán tudunk csak találkozni,jó vele minden,de sokszor totál közömbös ha nincs velem.néha akarnám még vele folytatni néha meg közömbös és élni akarok stb de kivételes lány nem tudom mit tegyek?

25/f



2014. júl. 28. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszerű. Ha szereted, ha el tudod vele képzelni magad a továbbiakban is, és az ő részéről is ilyen hozzáállást tapasztalsz, akkor maradj vele. Ha nem, akkor meg...

Amúgy maga a távolság szerintem nem igazi szakítóok, ha legfeljebb hetente azért tudtok találkozni. Én is már elég régóta ilyen kapcsolatban vagyok, és soha meg sem fordult a fejemben emiatt szakítani, attól ezerszer fontosabb a másik.

2014. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!