Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy már túl vagyok az exen?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy miért és mikor lett vége. Megcsalt, többször is, elhagyott, majd újra összejöttünk, megint megcsalt.. mást választott.. Most úgy érzem így lassan 3 hónap után hogy túl vagyok rajta, de nem tudom, nem-e csak becsapom magam. Honnan lehet tudni hogy végleg lezártunk egy nagy szerelmet?

(4 évet voltunk együtt, 1 év szünet, majd megint 1 év)



2014. júl. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem kérdezel ilyeneket, akkor túl vagy rajta.
2014. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kattogsz rajta. Egyre kevesebbet jut eszedbe. Képes vagy nyitni más felé,de nem csak azért,h belemenekülj.
2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy érzem túl vagyok rajta, de pont ez az, lehet hogy csak becsapom magam.. ezért kérdezem... Régebben mindent meg akartam tenni azért hogy lásson pl. egy bulin, megtettem volna mindent hogy beszéljen velem akárcsak egy szót is. Most nem szeretném látni, vagy ha látna, nem akarok tudni róla semmit, úgy érzem hidegen hagy. Ha beszélni akarna velem szerintem én nem erőltetném... vajon ez már út a felejtés felé?
2014. júl. 30. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

onnan hogy például a szüleidet és a barátaidat is jobban szereted nála omg! :)

És tuti nem vagy túl, mert akkor nem kérdeztél volna ilyesmit, ha nem vagy benne biztos akkor nem léptél túl.

Csak azt tudhatod amiben biztos vagy :D

2014. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amikor már ennyire sem érdekel, közömbös, nem jut eszedbe legalább napokig
2014. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy túl, ha azt érzed iránta, mint a többi emberekért, se rossz, se jó dolog nem jut eszedbe, csak van és kész. Jelenleg, amit írtál, utálod, amiket veled tett, nem akarsz vele foglalkozni, most akarod kizárni a fejedből végleg... jó úton haladsz ezen a téren, de eltart még egy kis ideig szerintem
2014. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak van és kész. Ez jó,én már így vagyok.:D
2014. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!