Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki egész életében egy embert szeret teljes szívéből? Lehet, hogy lesznek mások az életében, de csak egyet fog tudni igazán szeretni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen.

De mindjárt jönnek majd a tiniszerelmesek akik mind azt mondják majd hogy igen...ohh igen

2014. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ohh igen
2014. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ohh igen :)
2014. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyet. Még huszonévesen feleségül vette a nőt, lett 3 gyerek, a nő sajnos meghalt 10 éve. Azóta nem volt neki más, pedig még csak negyvenes a fickó. Még mindig őt szereti.
2014. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Denis Kenzo a jóslatod bevált :D
2014. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, peldaul az egoista emberek akik egesz eletukben csak magukat szeretik...
2014. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik! És most nem a gyerekkori fellángolásról beszélek! Van akik egész életüket egymás mellet élik le! Nem? Persze ez igen ritka manapság?
2014. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
úgy értem,hogy nincs mellette
2014. júl. 20. 15:01
 9/11 Amanda :) válasza:

Persze, hogy van.

Csomó ember van, aki az első szerelmével házasodik össze, és happily ever after

2014. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik...


Nekem is voltak mások az életemben, mégis csak egy embert tudok szívből szeretni, azóta hogy együtt vagyunk. Előtte senkibe nem tudtam beleszeretni. És mivel ismerem magam, ezért azt is tudom, hogy soha nem fogok mást szeretni rajta kívül...Szóval nagyon ajánlom neki hogy egyszerre haljunk meg:)

2014. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!