Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem bírom elviselni a szakítást. Már a legrosszabb dolgokon jár a fejem. Valami pár biztató szót vagy valamit tudnátok mondani? Tapasztalatok? Járt már vki így? Mikor lett jobb vagy múlt el?

Figyelt kérdés

Nem bírom ezt a hatalmas ürességet és ezt a nagy fokú hiányt. Tegnap felhívtam még a telefont is rám csapta, azt mondta nem hiányzom és nem érdeklem őt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Ez mind a kettő az én kérdésem.

Kérlek, ha van tapasztalataitok hasonló kapcsolat befejezésre, hogy az egyik napról a másikra dobtak el és évekig becsaptak, kérlek írjon. Már az öngyilkosság is megfordult a fejembe, nem tudom magam kontrollálni.


Köszönöm és bocsánat de teljesen kikészültem.



2014. aug. 20. 10:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom. De annyira szeretem őt. Nem bírom, tényleg nem bírom ezt az érzést. Belepusztulok annyira fáj ennek ellenére az elvesztése. Nincs vmi csodaszer? Vmi gyógyszer?
2014. aug. 20. 16:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyogyszer : a hozzaallasod megvaltoztatasa,majd egy uj kapcsolat.
2014. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek át kell esnie egy fájó szakításon még akkor is ha a másik fél nem ilyen féreg, amilyen a te exed volt. Mindenki sírhatna és sajnáltathatná magát akkor. Már annyian elmondták, hogy mit kell tenned, kérlek ne hisztizz, ne rinyálj!! Ez egy hosszú folyamat, de hidd el találsz nála ezerszer jobbat! Ne is gondolj rá, mert nem érdemli meg. Sajnos ez az élet rendje, de nem azért születtünk, hogy szenvedjünk, hanem hogy boldogok legyünk. Találd meg valamiben a szépet és a jót és ne rinyálj ezen az oldalon. :) Köszi
2014. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti és nem "rinya"
2014. aug. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!