Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már más is ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is ilyen helyzetben? Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Az exemmel elég viharos volt a szakítás és utána még sokat vitatkoztunk (leginkább abból állt, hogy egymást hibáztattuk mindenért és acsarkodtunk, szóval elég hülyeség volt), aztán én megszakítottam a kapcsolatot és egy hónapig egyáltalán nem beszéltünk. Most viszont felvette velem a kapcsolatot, meglepően normális módon, örültem is, hogy talán lenyugodott. Beszélgetni kezdtünk, először csak semmiségekről, aztán persze szóba került a volt kapcsolatunk. Sikerült egy csomó mindent értelmesen megbeszélni, hogy ki milyen hibákat vétett és milyen félreértések voltak, kommunikációs zsákutcák amik a feszültségeket generálták.

A baj itt jött; én is sírni kezdtem és ő is, félig az érzelmi felkavartságtól, félig a jó emlékek felidézésétől. Innentől kezdve már elég zavaros lett a helyzet és megbeszéltük, hogy még mindketten elég instabilak vagyunk, szóval jobb lenne még egy ideig kerülni megint a kontaktust.


Nem is fogom keresni, a magam érdekében sem (én sem számítottam rá, hogy ennyire felkavar majd), de szeretném tudni, hogy ezek szerint még hiányzom neki/nincs túl a szakításon ő sem? Nem változat semmin, csak jól esne a tudat és kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2014. aug. 27. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáljátok meg újra? Ha sikerült leküzdeni az akadályt, akkor mire vártok? Inkább újra betörnél valaki mást? Energiapazarlás...
2014. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én őszintén szólva szívesen újrakezdeném vele, mert még szeretem és szerintem ritka, hogy valakik őszintén/önkritikát gyakorolva megtudják beszélni, mitől ment gallyra az előző kapcsolat. De nem akarom erőltetni, ha most ez még ennyire instabil és felnőtt ember létünkre elsírjuk magunkat a nyílt utcán.
2014. aug. 27. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Megint egy utánzat.. Felfordult a gyomrom.
2014. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi leszek, ha a pasi rájön, mert ráfog, hogy mindent a másik emberről másoltál, hogy fog elintézni téged. Mert el fog.
2014. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__60..


És ez is ki fog előtte derülni, mint minden, amit csináltál.

2014. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-4-5 te mi a rákról beszélsz?
2014. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdező tudja, és a visszaszámlálás már elindult.


Az utolsó szemig minden dolga le lesz téve a pasi elé.

2014. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, hogy miről beszélsz, megtennéd, hogy vagy tisztázod, vagy nem offolsz?
2014. aug. 27. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit kellett megmondtam, szép az élet ugye?:D Akkor meg végképp ha az eredeti ember lép szinre, akit másoltál.
2014. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves áruld már el a neved, vagy azt, hogy kit másoltam, mert én erről lemaradtam : D
2014. aug. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!