Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben a barátnőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben a barátnőnek feltétlen illik elkísérni a barátját?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatról van szó, jelenleg úgy hozta az élet, hogy külön lakunk, de együtt éltünk 2 évig. A szülei más városban laknak, a távoli rokonaik pedig megint egy másikban. Vasárnap lesz a rokonoknál keresztelő, és nem tudom, mennyire vagyok én odavaló. Nincs nagy kedvem menni, mert még barátom és a rokonok között is elég felszínes a viszony, és csúnyán hangzik, de nincs kedvem jópofizni. Meg is beszéltem a párommal, hogy nem baj-e, ha egyedül megy haza, egyáltalán nem nehezményezte. De ma visszahallottam, hogy párom anyukájának rosszul esik, hogy nem megyek velük, mert hát én is a család része vagyok, stb. Szerintetek vegyek erőt magamon, és menjek el akkor is, ha nincs kedvem? Mert bunkóság nem elmenni? Tudják, hogy nincs más dolgom, de ez az utolsó hétvégém a félév előtt, és szerettem volna kiélvezni egyedül vagy a párommal. :) De mint utóbbi nem lehetséges, arra gondoltam, csoporttársammal beülünk valahová. Vélemény?
2014. aug. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2014. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jázi :) ***** válasza:
Egyáltalán meghívtak téged is? Mert ha igen akkor illene elmenni. Egyszer ki lehet bírni :)
2014. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el, keresztelőre ritkán adatik meg hogy elmenj, most a csoporttársaiddal bármikor beülhetsz valahová. Egy keresztelő olyan meghit tud lenni és a barátod is a lelke mélyén biztos örülne neki. Forditva gondold át, ha van barátod és nem kisérne el egy meghit családi ünnepre akkor az hogy esne neked. Helyette a haverjaival menne sörözni, akikkel ugye bármelyik délután mehetne.
2014. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

néha meg kell tenni olyasmit amihez nem füllik a fogad... ha a barátod se szívesen megy, legalább te szolidáris leszel vele és szenvedsz mellette

szerintem azért mondta, h nem baj, hogy kedves legyen veled

ha az anyukájának rosszul esik, akkor meg pláne menj, mert nem ismerem őket, de az ilyen szálkákat "anyósék" nem szokták elfelejteni

2014. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap felajánlottam, hogy megyek, erre kiderült, hogy időközben átszervezték a járatot, és nem 2 autóval mennek, hanem csak eggyel, és oda már nem férek be. :D De legalább akkor a gesztus megvolt... Köszi a válaszokat!
2014. aug. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!