Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok vele ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok vele ez miatt? L/20

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten 20 évesek vagyunk. Mikor találkozunk szinte mindig késik, még akkor is mikor én is direkt kések, hogy ne én legyek ott előbb. Mikor hozzánk jön akkor is késik volt, hogy fél órát késett. Annyira rossz érzés ez nekem, már mondtam neki többször is, össze is vesztünk ez miatt akkor bocsánatot kért és utána 1-2x nem késett, de utána megint késett mindig.Azt mondja mindig, hogy elaludt vagy nem lett kész időben. Pedig amúgy szeret nagyon érzem, meg más bajom nincs vele, de ebből már elegem van, hogy ennyire nem tisztel.

2014. okt. 14. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Hű! És mennyit szokott késni?

1-2 órát?

Mert ha 10-15 percről max fél óráról van szó akkor 1. túlliheged, 2. annyi eszed sincs mint egy döglött hangyabolynak, hogy a késését belekalkuláld és annyival korábbi időpontot beszélj meg vele.

De most komolyan te ezért szakítanál vele mikor érzed, hogy szeret?

Ez csak ürügy. Te más miatt akarsz szakítani vele de a valós okot nem árultad el nekünk, csak teszteled, hogy ez a hülyeség (mert gondolom nincs tisztességes indokod, csak annyi, hogy ráuntál, már más f.a.s.z.án lovagolnál inkább) mennyire működne?

Szóval miért is akarod kitenni szerencsétlen gyereket? Mert a késés nem indok.

2014. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha késik, akkor egyből kidobni. Méghogy te vagy ott mindig előbb... phhh.... felháborító.


Nem tisztel ez tisztán látszik. Több tiszteletet neked....


Van még egy megoldás: késs, több mint egy órát vagy többet mint ő szokott.

2014. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is kések mindenhonnan. Régebben pontos voltam. Ami azt jelenti hogy mindenhol előbb ott voltam. Mert a budapesti közlekedés teljességgel kiszámíthatatlan, +- 15 percek ha mondjuk busszal mész és még át is kell szállnod. Ja és persze az otthoni készülődésnél és rá kell számolni +- 10 percet, mert hiába készülök el el 10 perc alatt, mindig van valami, amit még gyorsan el kell intézni, meg kell keresni stb. Így már +- 20 percnél tartunk. Ami azt jelenti hogy ha a legrosszabb esetre készülök fel, és jól alakulnak a dolgok (az esetek többségében azért mégiscsak jön időúben a busz, senki sem tart fel, stb) akkor 20 perccel előbb vagyok ott. Ha még hozzászomuljuk hogy átlagosan egy 5-10 percet késnek az emberek pl a barátnőm akkor már fél órát várhatnék, minden egyes alkalommal.

Mivel az idő pénz, mostmár általában inkább hasznosítom azt a fél órát, és az utolsó pillanatban kezdek készülődni. Ami ugye azt jelenti hogy az esetek nagy részében elkések. De remélem érthetően leírtam, hogy miért.

Ha meg a barátnőmhöz megyek, egyáltalán nem számít mennyit kések. Nem fog ott állni a kertkapuban, hanem ő is intézi a dolgait addig. Főleg h 1.5 órára lakik és ha átmegyke hozzá bizony be kell cuccolni rendesen. A közlekedés pedig extrémül kiszámíthatatlan.

Jó lenne ha nem lennél ennyire önző és néha a másik ember helyébe is képzelnéd magad. Attól hogy szeret, még lehet a gondolkodása racionális.


23/F

2014. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 PearlDiver ***** válasza:

#7 szerintem egyáltalán nem vészes a helyzet, tök érthető amit a Kérdező ír, néhány írásjel hiányzik és valószínűleg az "ez miatt" sem tudatlanságból született, simán lehet hogy tájnyelvi jelenség.

Vannak ennél sokkal durvább szövegek a neten...

Kérdező, én is azt javaslom hogy beszélj meg vele mindig 20 perccel korábbi időpontot, és ahhoz képest menj később te is. Minden jogalapod megvan rá, úgy gondolom :-)

2014. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én lányként kések el mindenhonnan szinte állandóan. Előző barátom nem értékelte. Ő is ezzel a szöveggel jött, hogy tiszteletlen vagyok és az idő pénz és rabolom az idejét azzal, hogy elkések. (melóba mentem érte rendszeresen, ahol ő még túlórázott legalább 1 órát, így ha akkora mentem mikor hivatalosan végzett általában ott álldogáltam 1 órát, így nem is értettem miért borult ki, mikor átálltam a félórával később érkezem verzióra)


A barátnőm már tudja milyen vagyok, vele úgy is beszélünk meg időpontot, hogy ha mondjuk egészre, akkor ő 15-20 perccel későbbre megy oda, addigra már egészen biztosan ott szoktam lenni és legfeljebb olvasok. Ha meg tényleg kések, akkor meg nincs gond, hisz ő későbbre kalkulálta magát. Persze sose vallaná be, de nem egyszer láttam, hogy éppen előttem érkezett a megbeszélt helyre. Mondjuk emiatt nem stresszelem magam, hogy már megint elkéstem. Ha fontos helyre kell mennem, akkor mindig időben odaérek, sőt általában fél órával hamarabb, mert annyira készülök rá, hogy sokkal hamarabbra elkészülök, mint fejben gondoltam. De baráti találkozóra, barátommal találkozni, néha az egyetemi órákról késem. Ez van... Egyszerűen a készülődéssel elszöszölöm az időt. Mert természetesen az utolsó utáni időpontban veszem észre, hogy foltos a felsőm, vagy éppen leöntöm magam vagy összekenem fogmosás közben. Legutóbb tányért törtem véletlen. De volt, hogy 20 percig kerestem a bérletem, ami mint kiderült végig az asztalon volt kb az orrom előtt. Mostani barátom csak egyszer borult ki azon, hogy várnia kellett. Akkor mondjuk jogosan, mert direkt szólt időben, hogy készülődjek, ő úton van. Én meg még befejeztem a fejezetet a könyvből, amit éppen olvastam, és ezzel már kb el is késtem, mert az indulás előtti összepakolással így megcsúsztam. Azóta nem csinálok ilyet, de 5-10 percért még nem harapja le a fejem. Ha átjárogatnánk egymáshoz, akkor meg többért se, mert nagy fiú, el tudja magát foglalni. Ha a városban találkozunk valahol meló után, akkor macerás, hogy na kések.

2014. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!