Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított ma velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított ma velem a barátnőm, fél év után. Mit tegyek, ha visszaakarom szerezni? 17/F 16/L

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy szerinte már nem olyan jó a kapcsolatunk mint volt a kezdeteknél, és szerinte nem törődtem vele elég jól, nem úgy bántam vele, ahogy egy lánnyal bánni kell, és azért szakít, mert nem akarja, hogy később netán megcsaljon. Mikor elbúcsúztunk sírt, és hosszan megcsókolt, amit nem értettem, mivel ő akart szakítani.

Én voltam neki az első komolyabb kapcsolata.

Szerintetek mit tegyek, ˝sajnos˝ egy iskolába járok vele.



2014. okt. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha én nekem valami nem jó egy kapcsolatban, akkor azt először megbeszélem a barátommal. Küldött jeleket, hogy konkrétan mi nem tetszik neki? Azokon kellene változtatni, beszéljétek meg a problémákat. Szerintem még mindig szeret téged.
2014. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

húha, pont ugyanez a bajom a barátommal nekem is, csak annyi különbséggel h mi már sokszor beszéltünk erről, és mégse változott. :)


én személy szerint azt várnám el tőle, hogy többet törődjön velem, ne helyezzen az életében hátulra (suli, munka, család stb után), és kapjak tőle több kényeztetést, meglepetést... (nem nagy dolgokra gondolok). illetve több törődés, ami hiányzik :)


16/l

2014. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza, de férfi módjára. Ne könyörögj, ne alázd magad. Mondd, hogy szereted, nagyon. Sajnálod, ha tényleg úgy bántál vele. Beszéljétek meg. Próbáljátok meg újra, stb. Viszont, ha más pasi van a dologban, akkor mindez esélytelen. Ilyen szöveggel főleg, hogy nem akarja, hogy "később netán megcsaljon". Van rá esély, hogy van valaki kiszemeltje.
2014. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
senki nem dunaújvárosi?
2014. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ő akart szakitani, hagyd elmenni. Később csak rosszabb lenne, vagy újra szakít vagy megcsal. Szerintem.
2014. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!