Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátnőm szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm szakított velem.

Figyelt kérdés

Szóval, amint a címben is leírtam szakított velem, de nem azért mert megcsaltam, vagy megbántottam, hanem, mert állítása szerint én jobbat érdemelek mint ő és, hogy nem tud úgy szeretni, ahogy én őt. Viszonylag régóta, másfél évet voltunk együtt. Szakítottunk, mert időre van szüksége, hogy újra megtapasztalhassa, hogy milyen amikor nem vagyok neki, hogy milyen szabadnak.

Mit kéne tennem? Hagyjam, felejtsem el? Vagy várjak epekedve heteken, hónapokon keresztül, hátha meggondolja magát és újra velem akar lenni? Vagy ne hagyjam, hogy vége legyen?

A környezetemben sajnos nem igen tudok tanácsot kérni, ezért fordulok hozzátok.



2014. okt. 30. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél két év után a biokémiai folyamatok lanyhulnak amik a szerelmet idézik elő. Ez elmúlt nála.

Most próbálna újra beléd szeretni, de úgy fest neki KELL a szerelem érzése, az izgalom az az endorfin löket. Veled kapcsolatban ezt már nem kapja meg. Nem is fogja, hacsak nem tartotok egy nagyobb szünetet, vagy nem jön össze mással, és miután vele lecseng újra visszatér hozzád.

Szerintem ez a kapcsolat így már off. Ha a szerelem érzésén kívül nincs más ami összetartsa ezt a kapcsolatot az ő részéről akkor nem is kell erőltetni.

2014. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit, várj pár hetet, de ha mondjuk 3 hét-1 hónap múlva még nem jön vissza hozzád, kezdj el másfele kacsingatni. Ha erre se gondolja meg magát (hogy látja, hogy csajozgatsz és elvagy egyedül is), akkor végleg szakítottatok, és próbáld meg elfelejteni őt.
2014. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az első kommentelővel csak részben értek egyet. Nekem is az volt a tervem, hogy egy darabig békén hagyom, aztán hátha visszajön hozzám.

Még amit tudni érdemes, hogy hiába szeret kevésbé, mert ugye azt nem írtam, hogy egyáltalán nem szeret, ez egy különleges kapcsolat volt, bármennyire is sablonosan hangzik.

2014. okt. 30. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Igazad van, tényleg sablonosan hangzik. Sőt, sablonos is :)
2014. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!