Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem egy hónap után az első barátnőm, megvigasztalnátok?

Figyelt kérdés
Egy szaktársammal ismerkedtem meg nemrég, ő kezdeményezett év elején még. Találkoztunk néhányszor randiként, de mikor már látta, hogy kötődök hozzá, és kapcsolatot szeretnék, akkor megmondta, hogy ő nem akarja most úgy (csak esetleg egy nagyon hozzá illővel, aki határozott, stb, de én nem vagyok olyan), és hogy ne találkozzunk többet. Ezután én megsértődés helyett felajánlottam neki, hogy legyünk barátok. Ez utáni első találkozást követően rájöttem, hogy nekem ez úgy mégsem fog menni, mert túl sokat éreztem iránta. Úgyhogy kiírtam neki magamból pár napja, hogy szeretem, eléggé túlzásba is estem a jelzőkben stb, de nem tehetek róla, hogy ennyire kötődtem hozzá, csak azt éreztem, hogy muszáj elmondanom neki, mert akkor majd megszűnik a fájdalom. Ő neki nyilván túlzás a 2. komoly 1-2 éves kapcsolata után, hogy ennyire kötődtem hozzá ennyi idő után, de én ilyen vagyok, és most nagyon letör a tudat, hogy lehet soha többé nem fogunk már személyesen beszélni, nem leszek az élete része semmilyen szinten.. Biztos, hogy túl érzékeny lelkű vagyok, de ez ellen mit tudnék csinálni? Ő neki nem ez kell, hanem egy határozott valaki, aki lesmárolja az első-második randin vagy nem tudom... Úgyhogy belátom, hogy hozzám nem ő illik, de akkor is nagyon rossz most sajnos. Tudnátok íni valamit, ami esetleg segíthet?

2014. okt. 30. 18:42
 1/7 dominik19981120 ***** válasza:
Én is ijen vagyok csak fiu 1éve nekem is volt egy ijes mi azota 34 barát nőm volt most megint beleszeretem valakibe először féltem hogy ugyan olyan lesz mint a az első de őszejőt és jo is. Az a lényeg hogy es tul rajt ugyis lesz vgy már van aki ugyan igy van veled mint te voltál azal a srácal majd lsz valahogy ne depiz ez a lényeg :-)
2014. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első: én is fiú vagyok. Elfelejtettem odaírni.
2014. okt. 30. 18:58
 3/7 -Igazmondó- ***** válasza:
Feltételezem szűz vagy még, ő meg nem az. Ez volt itt a gond. Ha nem, akkor én kérek elnézést. Felejtsd el, mert esélytelen...
2014. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő nyilván már nem az. De miért kéne ennek akkora gondnak lennie? Azért nem hiszem, hogy ez volt a fő problémája. Bár neki biztosan az a vonzó, ha valaki ilyet téren már tapasztalt.. De szerintem nem ez volt a gondja
2014. nov. 1. 14:06
 5/7 -Igazmondó- ***** válasza:
Hidd el ez nagy gond... Én már csak tudom átéltem hasonlót.
2014. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, hazudni nem akartam volna erről, meg úgyis láthatta másról, hogy az a helyzet. Bár az tény, hogy túl őszinte voltam vele. Lehet jobban ki kellett volna használni, de én az a típus vagyok, akinek nem az a célja elsősorban, és beáldozok egy ilyen alkalmat annak reményében, hogy akkor esetleg tartósabb marad a kapcsolat. Megb.szhatom ezzel a gondolkodással, ugye?
2014. nov. 1. 23:32
 7/7 -Igazmondó- ***** válasza:
Pontosan. Én is gondolkodtam hasonlón, de rájöttem, hogy nem éri meg. Várj még, majd csak felbukkan az igazi :)
2014. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!