Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél hónap után még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónap után még nem csókolt meg. Mikor fog?

Figyelt kérdés
A barátommal két hónapja vagyunk együtt,és beszéltünk már a csók témáról és szerinte még korai a kapcsolatunkhoz. Viszont holnap találkozunk és a napi horoszkóp azt írja hogy a találkozás közben történhet valami, ami sorsfordító lehet.. Szerintetek? 13.5/L.

2014. jan. 11. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és neki ez az első kapcsolata, nekem pedig az első komoly.
2014. jan. 11. 15:04
 2/8 Grim13 ***** válasza:
tehát egy kamion is elütheti ... ebből adódik a legtöbb konfliktus hogy valaki megy a horoszkóp után és nem normálisan csinál egy kapcsolatot (jó 13 évesen hol legyen ez még normális), a csókot te is kezdeményezheted ha szeretnéd! ha nem akkor meg mind1
2014. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy megnézem a horoszkópot? Komolyan? Nem mondtam hogy nagyon hiszek is benne.. de naa...
2014. jan. 11. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj... a csók, szex, testiség az oylan dolog, hogy két ember kell hozzá. Ha neki korai, akkor még várjatok.

Egyébként jobb ötletet nem tudok mondani, én 18 évesen kezdtem pasizni, és én nem is nevezem a páromnak azt, akivel még nem szexeltem, szóval nem tudom a fiatal tinédzserek körében ez hogy működik.... mindenesetre a napi horoszkópra ne fogadj.

2014. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján holnap fog.
2014. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi 3-4 hónapja járunk és ugyan ez a helyzet! Tedd meg te az első lépés....
2014. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. ne a horoszkópok alapján élj

2. én az első barátommal 3 hónap után csókolóztam először 16 voltam, ő 18

3. ne siettesd, majd eljön az ideje

4. ne parázz rá, mert akkor úgyse lesz :D

:)

2014. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. febr. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!