Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi.

A barátnőmmel együtt vagyunk egy ideje és többször volt már olyan, hogy össze vesztünk, szakítottunk és kibékültünk. Ezek a szakítások inkább az ő bizonytalanságából adódtak. Legutóbbi ilyen dolog után kb. 1 hónapja ő azt mondta nem érdemes folytatni, lezártam magamban a dolgot, de kb. 2 nap elteltével elkezdett keresni. Nem kért bocsánatot, csak írt, kérdezősködött. Azóta is ír és most már mindenre esküszik, hogy szeret és most már biztos mindenben, de úgy érzem már elmúlt a vonzódás irányába. Azt tudni kell, hogy van egy közös gyerek is. Érdemes lenne ismét megpróbálni, hátha vissza tér a vonzódás vagy így fölösleges? Nem tudok dönteni amiben a gyereknek nagy szerepe van.



2014. nov. 27. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Probáljátok meg ujra!
2014. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem, hogy ilyenkor megis miert van gyerek? Nem az lenne a lenyeg, hogy az ember megtalalja azt a parjat akivel hosszu ido utan is ugy erzi, hogy letudja elni az eletet? Szerintem akkor johet a gyerek, de elotte megis minek?
2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a "jó" bulikat a gyerek is végig éli? és nézi?
2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már gyerek van, akkor érdemes elgondolkodni a dolgokat. Csak a gyerek issza meg utána a levét :( Próbáljátok meg szerintem, beszélgessetek. Szerintem ki fog alakulni a vonzódás, ha már egyszer kialakult! Fel kell éleszteni. Adj egy esélyt mindenképpen, bizonyítsatok egymásnak. Főleg a párod. És minden rendben lesz. Sok sikert :) Várjuk a fejleményt :)
2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.lényegében a gyerek után kezdődtek a problémák, soha ne mond, hogy soha..


2.nem azt írtam h veszekedünk és öljük egymást, csendben lezajlottak ezek a dolgok..


A kérdés az érzések visszatérésével kapcsolatos lett volna, vélemények, tapasztalatok, érdemes úgy együtt élni, visszatér, nem? Én annak örülnék ha vissza térne végülis de ez nem biztos, hogy olyan egyszerű.. ha egyszer már nincs. Ez alapján amit leírtam nehéz válaszolni tudom, de nekem se egyszerű eldönteni. Elsőnek kösz a tippet

2014. nov. 27. 20:07
 6/7 A kérdező kommentje:
meg az utolsónak is :)
2014. nov. 27. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt vizsgáljátok meg, miért vesztek össze, milyen hibákat követtek el, és ezeken próbáljatok javítani, így csiszolni a kapcsolatotok minőségén. Hidd el, a gyerek miatt, de egyébként is: meggyőződésem, hogy egy párkapcsolatot nem megszüntetni kell, ha valami nem működik tökéletesen, hanem dolgozni rajta :) Szerintem, Te is tudod, bár elgondolkodtató valóban, hogy nagyon hamar le tudtad zárni, ahogyan írtad. Szerintem beszéljétek ezt meg! :)) 25/F
2014. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!