Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, ha megismernétek valaki mást, akivel jobban érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen?
2014. nov. 18. 18:12
 1/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
Az attól függ. Ha ráeszmélnék, hogy a párom mellett nem kapok meg valami fontosat, amit ez a másik megad - tulajdonképpen előhozván belőlem valami olyat, amiről nem is tudtam - akkor valószínűleg igen. Ha viszont csak arról az izgalomról lenne szó, amit egy új, teljesen más személyiség nyújthat; nem, mivel idővel az is "elunalmasodik".
2014. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy a jobban érzem magam, az egy szeretőtartáson túl is működik-e. Különben a két szék közül a földre ülsz. Először párhuzamosan a kettőt, azt meglátod.
2014. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, de csak ha a párommal helyrehozhatatlan és semmiképp sem csalnám meg
2014. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez szerintem rizikós , ugyanis lehet h az a masik vki most ugy erzed h tobbet tud neked nyujtani vmilyen teren, de igazan csak a kapcsolatban derul ki h milyen is o. Szerontem csak a legvegso esetben erdemes kockaztatni.
2014. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan társat választottam, aki mellett ez lehetséges. Egyébként korábban sem lecseréltem a partnereimet, hanem szakítottam, ha nem voltam boldog. De nem vártam addig amíg össze nem jön valaki más....
2014. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!