Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök meg egy srác között lett volna valami korábban, de csak érzelmileg, és egyszer szexchat, de ez még jóval előttetek.

És mikor már régóta jártok, megtaláltok egy olyan beszélgetést a barátnőtök és a srác között, amiben arról beszélnek, hogy szép volt, elmúlt, és megígérik egymásnak, hogy törlik ezt a beszélgetést a netről és a tudatukból is mindörökre, mert új életet kezdtek.


2014. nov. 19. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem de betenném a ribi kategóriába.
2014. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha előtted volt miért szakítanál vele?
2014. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert beszéltek róla most.
2014. nov. 19. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
miért, tilos talán a nosztalgiázás? amíg nem kezdik el újra, addig szerintem nincs sok közöd hozzá
2014. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a fura, hogy kutakodom a barátnőm saját avagy privát dolgai közt. Attól hogy a barátnőm, még nincs jogom keresgélni, nézelődni a beszélgetései, és egyebei közt.

Ez olyan , hogy én se szeretem, ha a számítógépembe, telefonomba bele nézeget valaki.Bárki is az.

2014. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!