Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok barátommal már négy éve. Még az első 1,5-2 év tökéletes volt. Nem veszekedtünk, semmi probléma nem volt. Ezután kezdtem néha azt érezni hogy kezd picit unalmas lenni a kapcsolat, éreztem a megszokást, de ez az érzés is mindig elmúlt. Viszont olyan 0,5-1 éve már kezdem úgy érezni teljesen elhanyagol szexuálisan és érzelmileg is. Már beszéltem neki erről, de még mindig megvannak a hullámvölgyek hogy hol foglalkozik velem, hol nem.Szeretem barátomat de úgy érzem nincs már a kapcsolatunkban meg a romantika és a szenvedély is hiányzik. Nem akarom elhagyni mert szeretem. Viszont szerintem ez is közrejászott abban hogy észrevettem egy férfit akinek szerintem tetszem. Nem tetszett elejében, de már igen.Folyamatosan figyel, barátságos velem ha találkozunk, volt hogy haza is hozott de konkrétan nem próbálkozott be. Volt hogy egyedül mentem el egy összejövetelre, csinosan voltam felöltözve és egész este le sem vette rólam a szemét, akárhányszor ránéztem ő engem figyelt.Neki is van párja. Hogyan felejtsem el ezt a férfit? Néha vele is álmodom, ami nagyon zavar.
2014. dec. 3. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ne felejtsd el.
2014. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak szexuálisan vonz ez a férfi, de annyira rosszul érzem magam ez miatt.
2014. dec. 3. 08:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne érezd rosszul miatta magad, lehet másképp is vonz csak még nem mered bevallani magadnak. Ismerkedj vele meg jobban.
2014. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Félek attól hogy tényleg több lesz ebből. Nem akarok semmi rosszat a barátomnak mert nem érdemli meg, ő egy nagyon jó ember és nem akarok neki fájdalmat okozni.
2014. dec. 3. 08:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb fájdalmat okozol neki vele, ha vele maradsz és a dolgok már nem ugyanazok lesznek, mint amik voltak előtte. Nem gondolkodtál el azon, mekkora fájdalmat okozol a másik fiúnak, azzal, hogy figyelmen kívül hagyod? Lehet ő is "nagyon jó ember"...
2014. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat, a másik férfinek pedig van párja, ezért is próbálok keresztülnézni rajta. Csak az a baj hogy ez nem megy mindig. De ahogy észrevettem ő is ezt csinálja, hol keresztülnéz rajtam, hol foglalkozik velem. Sokszor azt csinálja hogy úgy tesz mintha nem figyelne és mikor azt hiszi nem látom mert háttal vagyok neki akkor azt látom hogy le se veszi rólam a szemét.
2014. dec. 3. 08:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos, hogy már van párja. Sokszor nem minden az, aminek látszik, és ha van párja se biztos, hogy boldog abban a kapcsolatban. Az, hogy "szereted a párodat" szerintem csupán megszokásból mondod, vagy mert nem akarod megbántani. Sajnálatból ne maradj vele.

Lehet az a másik fiú és te egymásnak vagytok teremtve és így csak mindketten szenvedtek egymás nélkül egy másik "partner" oldalán, akivel csupán a társadalmi elvárások miatt vagytok együtt.

Gondolkodj kevesebbet azon, hogy "mi lesz mással, mit szól a másik" és foglalkozz többet azzal, amit a szíved diktál.

2014. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Hát majd elválik úgyis előbb-utóbb hogy hogyan alakulnak a dolgok.
2014. dec. 3. 09:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, már ezer bocs, de ez nagyon igazságtalan. A te részedről, és a másik pasi részéről is. Neked hogy esne, ha megtudnád, a barátodnak ilyen gondolatai/vágyai vannak? Nekem speciel a gerincem fontosabb, mint az, ami a lábam között van. Ha kell ez az új pasi, előtte szakíts a barátoddal, ez szimpla tisztesség. Ha meg nem kell az a férfi, akkor ne bámuld, ne ábrándozz róla. Tiszta sor.
2014. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Örülnék neki ha ez így fejben menne hogy el döntöm hogy na most akkor ő nem tetszik nekem, mert úgy akarom. Egy szóval nem mondtam hogy megcsalnám a barátomat, mert nem tenném soha. Szeretem őt és ez csak szexuális vonzalom a másik férfi irányába és próbálok nem venni róla tudomást, kerülöm a pasit ha tudom. A kérdés az hogyan felejtsem el és nem az hogyan csaljam meg hogy ne tudjon róla.
2014. dec. 3. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!