Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elítélendő ez a dolog?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt komolyabban összebarátkoztam egy csajjal akit régebben ismertem meg,akkor azt hittük,hogy ez csak egy futó kaland lessz,de ő már az elején elmondta nekem,hogy néhány alkamommal (7-8) csokolozott a testvéremmel,semmi több nem volt közöttük,ezt igazolta a tesom is.Most komolyra fordultak a dolgok,nagyon beleszerettünk egymásba,nagyon jól egyezünk,és kezdünk komolyabb terveket készíteni. Mi a véleményetek,volt-e hasonló helyzetben részetek? Barátnőm elmondta már az elején hogy az semmit sem számít neki,évekkel ezelőtt történt,akkor is csak szórakozás volt mindkettejük részéről fizikai vonzalom .Tesom azóta megnősült,szerintetek merjek komoly terveket ezzel a kapcsolattal vagy gond lesz az ha volt ez a kis valami közöttük?
2014. dec. 11. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan tervezz vele! Írod hogy több éve volt, azt is, hogy mondta hogy semmit nem jelentett.. Plusz a tesódnak már családja van... Nincs mitől tartanod, én úgy gondolom. 25N
2014. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum olyan szinten elítélendő ez, hogy csak egy erkölcstelen ember kavar 2 rokonnal, akinek normális értékrendje van az az ilyen szintű hozzátartozást tiszteletben tartja és nem csinál ilyet. Mád szempontból meg te tudod, nem főben járó bűn ez :D csak szerintem a lánynak hiányos az értékrendje ami később gondot jelenethez és lehet nem tud/akar változtatni ezen jó irányba. Te ismered szóval neked kell eldönteni.
2014. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igaz,annyi hogy ők akkor azt fizikai vonzalombol tették,amikor meg mi elkezdtünk barátkozni az egy pár hónapos majdnem napi beszélgetés következtében volt.
2014. dec. 11. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem kezdenék olyannal, akivel egy fiútestvérem vagy egy jó, közeli barátom csinált már korábban bármit.


Úgy érezném másnak a levetett ruháját hordom.

2014. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elítélendő.

A tesód már megnősült, ezért gondolom, ez nem mostanában történt.

Másrészt el is mondta a lány, tehát őszinte. Tesód is elmondta. Senki sem akart bekavarni, hazudozni.

Én emiatt biztosan nem "szalasztanék" el valakit, aki igazán érdekel.

2014. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira különbözünk a tesómmal, hogy számomra elképzelhetetlen, hogy aki tőle bármi bármikor akarhatott, az tőlem is és fordítva. Ezért nem soha nem kezdenék ilyen lánnyal
2014. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!