Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mennyire normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy kiskutyája. 2 hónapos. Nem nagyon neveli... inkább csak simogatni akarja meg minden.


A kutya 10 percenként behugyozik a lakásba. Hajnalban nem hagy minket aludni.

Van egy kennel jól szigetelt kutyaházba, mióta megjött a kiskutya (1 hónapja) ígérgeti, hogy pluszban kitömi szalmával, és majd odaszoktatja.


Azóta a kutya bent rajcsúrozik a lakásban ágyra felmászik, minden, barátnőm nem neveli.

Sőt, most kitalálta, hogy fáradt és döglik egész nap az ágyban meg mesét olvas. Addig én takarítottam a kutya hugyot.


Most elegem lett és kitettem az udvarra, erre kapom a letolást, hogy miattam fog megfázni.


Ti mit csinálnátok?



2014. dec. 21. 19:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Aha, hát most így (utólag) hozzátenném, hogy nem folyamatosan ilyen, hanem általában akkor amikor frusztrált valamiért, ideges, stresszes (de nagyon)
2014. dec. 22. 21:24
 12/13 anonim ***** válasza:
És ezek a napok általában a mensi előtt jönnek, ugye?
2014. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igen, de néha közben is.

Az a furcsa, hogy régen amikor megjött neki mindig nagyon bújt, mellémbújt, csöndben volt, mondta, hogy fáj.


Most egy ideje meg inkább csak a veszekedés megy.


Akkor még talán szeretett?...


+ mióta nem szedi a fogamzásgátlót. (nem tudtuk megvenni egy ideje (!!!) hihetetlen.. ) azóta is több a hangulatingadozása

2014. dec. 23. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!