Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó, hogy 2,5 éve együtt vagyok a barátnőmmel és én a szó szoros értelmében mindent megadtam neki, amit csak lehetett, és ő is nagyon sokat változott és tett értem. Mindezt viszont én nem érzem még arányban sem azzal, amit én adtam (idő, energia, pénz), nekem egyszerűen ennyi nem elég.

Fontos tudni, hogy itt olyan dolgokról, kérésekről van szó, mint kisebb kérések, szívességek.

Nem vagyok féltékeny típus, messze sem önzés vagy beteges birtoklási vágyról van itt szó.

Viszont a sok kis teljesítetlen kérésem, ami talán lustaságból talán éretlenség miatt marad el nekem fájó pont azzal szemben, amit én tettem neki.


Azt, hogy szakítani akarok vele azt eldöntöttem és az ünnepek után meg is teszem.


A fejtörést az okozza, hogy a barátnőm anyja (akivel különben beszélő viszonyban vagyok) külföldön él és dolgozik. Számít rám, hogy a lányának gondját viselem.

A kapcsolatunkat úgy látja, hogy pár éven belül el akarom venni a lányát és ezt pár hónappal ezelőttig komolyan is terveztem.


A kérdésem az, hogy beszéljek-e előbb az anyjával és neki mondjam meg előbb, hogy döntöttem vagy a barátnőm legyen az első?


23/F 23/L



2014. dec. 23. 14:42
1 2
 11/11 PearlDiver ***** válasza:

A lánnyal beszélj először.

Képzeld el a fordított helyzetet, mennyire éreznéd magad megalázva?

2014. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!