Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy idősebb férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb férfi miért foglalkozik egy fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy lassan 30 éves férfi miért foglalkozik egy 22 éves lánnyal amikor ez a lány csak játszik vele,az orránál fogva vezeti,megmondta egy rövid (1 hetes) kis kaland után a férfinak,hogy nem akar tőle semmit, se most se a jövőben,de érdekes módon mégis beszélnek, (már 2 éve,hogy ismerik egymást de a lány még most sem akar semmit) a lány becézi,kérdezi mikor találkoznak ,természetesen a férfi ha fütyül a csaj rohan,nem hajlandó lemondani róla még akkor sem,mikor talált egy párt magának aki 24 éves ,komolyan gondolja (együtt éles) ,szereti tiszta szívből és bármit megtenne érte.?

2015. jan. 4. 23:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
72%

Én csak fiatalabbakkal tudom elképzelni, de ennek előzménye van, mégpedig az, hogy testvéremék nálam csupa jóval idősebbek, és utánam meg nincs senki, akivel együtt nőhettem volna fel, , és anyám okán aki szintén náná, hogy sokkal idősebb mint én és feledékenysége okán is nagyon nehéz eset, szóval nekem fiatalabbak kellenek, minél fiatalabb, és szoktam is látni társkeresőkön akik felvállalják, a nagy korkülönbséget, ott nyilván hasonló eset van, csak éppen talán fordítva, mint esetemben.

Szóval én harmincas éveiben levő lányt keresek, pestit, az idő nagyon elment, de a szerelem sajnos még nem jött helyébe, de legalábbis nem maradt meg tartósan nálam. Lehet, valamit nagyon rosszul csinálok, de hát a szrelem kigyógyíthat belőle.

Akiknek hiányzik az apjuk vagy anyjuk, mert úgy nőttek fel, szülő nélkül, ott könnyen előfordulhat, hogy elfogadják a nagy korkülönbséget, vagy akiknek egyik vagy másik nem olyan, akivel jól meglennének, ott is előfordulhat, hogy nagy korkülönbség nem akadály.

2015. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!