Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már veletek ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Megismerkedsz valakivel, összejöttök, minden tökéletesnek tűnik, azt hiszed vele akarod leélni az életedet. Aztán tesz vagy mond valamit, amitől eltűnnek a rózsaszín felhők, és hirtelen rájössz, hogy mégsem ő az. Tiszta fejjel nézve, átgondolva már nem tudod, hogy mi volt az ami miatt együtt voltatok, nem is érted hogyan állhattál össze egy ilyennel...

Voltatok már ilyen helyzetben? Mi miatt romlottak el a dolgok?



2015. jan. 8. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
fogadni mernék, ez veled történt meg :P
2015. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni, amikor valaki szerelmes akkor elvakítja a rózsaszín köd, tökéletesnek látja, semmi hibája, Ő az igazi, stb! Aztán mikor elmúlik akkor már máshogy látja. Meg amikor jönnek a konfliktusok akkor az, hogy biztos nem ő az igazi, mert ha az igazi lenne akkor mindig minden tökéletes lenne. Na ez nagy hülyeség!

21/L

2015. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig így volt,hiszen mikor ismerkedsz valakivel akkor a jó oldaladat mutatod neki ő is a szépet meg a jót teszi le magáról eléd aztán a későbbiekben,mikor kezd megnyílni és megmutatni ki is ő valójában,akkor rájövünk,hogy nem is olyan felhőtlen a másik fél.

Ezért szokták azt mondani,hogy mindig add önmagad és akkor nem buksz bele semmibe sem ...

2015. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mikor jön el az a pont, mikor szakadoznak a rózsaszín felhők?
2015. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy volt. Szépen indult, kicsit másmilyennek állította be magát, elhallgatott fontos dolgokat előlem, aztán ezek kezdtek kiderülni, előjönni...egy részét még tudtam volna fogadni talán, pedig azok is olyan dolgok voltak, amiért más már rég kidobta volna. Aztán kiderült, hogy az egész gondolkodásával gáz van, és a viselkedésével is. Olyanokat beszólt, amilyeneket egyik eddigi pasim sem. Ha visszaszóltam neki, akkor persze megsértődött. Ha neten írtam vmi olyat ami nem tetszett neki, akkor szó nélkül lelépett, amikor nálam volt, akkor meg 2napig nem szólt hozzám, fel se kelt az ágyból. Rájöttem, hogy nem biztos hogy ez a hisztikirálynő nekem való... A barátaimra is megjegyzéseket tett, habár nem is ismerte őket, de olyan dolgokat mondott rájuk, hogy "annak nincs is f***sza, amivel megb*szh*tna", "nyugodtan menj, és mindegyikkel nyomjál le egy numerát", "attól, még, h bal_f***sznak néz ki, lehet, h jól meghúzna". Na itt mondtam azt, hogy elég volt. Átgondoltam, hogy miért is vagyok vele, és rájöttem, hogy totál idióta vagyok. És a legdurvábbakat le sem írom, mert megtalálja a válaszomat, magára ismer, aztán elkezd itt magyarázkodni ahogy szokta.
2015. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, voltam. Ahogy mások is írták, a rózsaszín felhők... Az egyik exemmel volt az, hogy az elején nagyon belehabarodtam, mert egyrészt külsőleg is pont az ideálom volt, de a nyomósabb érv, hogy gyönyörűen udvarolt nekem, hosszabbnál hosszabb romantikus üzeneteket írt, nem győzte nekem hangsúlyozni, mennyire szeret, mennyire csodálatosnak lát, rózsákat vett nekem, stb... szóval totál odavoltam érte. Aztán néhány hónappal később felszállt a rózsaszín köd, és kiderült, hogy egyáltalán nem tudok beszélgetni vele, a kommunikáció mint olyan nem működött köztünk... rengetegszer kezdeményeztem beszélgetést mindenféle témáról, ő meg csak nagyokat hallgatott vagy bólogatott, ha tanácsát kértem, megkukult, ha konfliktus adódott, amit szerettem volna higgadtan átbeszélni vele, bedurcázott, mint egy sértődött ovis, és csak annyit tudott szajkózni, hogy "persze, tudtam, hogy megint én vagyok a hibás", meg "jó, akkor többet nem mondok semmit sem." Kiderült, hogy gyakorlatilag egy kisgyerekkel vagyok kapcsolatban, aki nem elég érett még egy komoly párkapcsolatra. Szépen ki is ábrándultam belőle. Pedig vele terveztem leélni az életemet. És igen, utólag visszagondolva nekem is fura, hogy hogyan tudtam férfiként felnézni rá... (fiatalabb is volt nálam)
2015. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekemis szokott ilyen lenni a baratommal

mert oszinten olyannal vagyok egyutt akinek a szemelyiseget nem birom, de egyebkent pont ezert is szeretem . de lehet ebbol meg lehet jo . nekem mindig sikerul ujra visszakerulni a felhokbe, csak a felhok egyre kissebbek mar:')

2015. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hisztikirálynő inkább nem reagál rá, pedig szívesen tenné ennek az aranyos csajszinak, de ha vki lehülyézi a barátait, akkor okos, h velük szokott lógni, és ne csodálkozzon, h az ő szavaival élnek kb. :D
2015. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!