Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátommal?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy együtt töltjük a szilvesztert,majd valami miatt nem sikerült. így ő lefújta,kiakadt,és azóta nem hajlandó velem kommunikálni. írtam neki,hívtam,semmi.. Egy közös ismerősünknek pedig mondta,hogy nem akar velem beszélni,nincs kedve. Mit csináljak? Mellesleg osztálytársak is vagyunk, ezért valahogy addig kellene valami megoldás,hogy ne legyen nagyon kínos az első nap. Előre is köszönöm a segítséget!
2015. jan. 1. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz menj el hozzájuk.
2015. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy nem akar veled beszélni? Ki ő?:DD

Ha már hiányzik a kommunikáció is a kapcsolatotokban akkor tök felesleges erőlködni,osztálytárs ide vagy oda,de ne kezeljen már Téged felmosóként ...

2015. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem a leírásod első sorában érdekel az a 'valami' szó
2015. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
F/L vagy?
2015. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A valami az pedig inkább privát téma..
2015. jan. 1. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért írtál ki kérdést? Szerinted gondolatolvasók vagyunk?
2015. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azon van hangsúly ;)
2015. jan. 1. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
mert megígérted neki, hogy szilveszter éjjel odaadod neki a szűz sunidat. aztán lemondtad ezt a programot, ő meg megsértődött.
2015. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!