Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerettethetném meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emsziszasza kérdése:

Hogyan szerettethetném meg magam vele?

Figyelt kérdés
Még nyáron ismertem meg a srácot. Egy pincénél ahova közös ismerősöm hívott meg a sráccal azonnal spanoltunk, boroztunk, és attól anaptól elkezdtün találkozgatniez ment egy hónapig míg nem hallottam roóla egy dolgot ami elègge bántó volt nekem és nem beszéltünk egészen decemberig. Írt, hogy itt fog pesten szilveszterezni, nem e találkozunk majd. Végül együtt szilvesztereztünk, és elhagytuk a társaságot nállunk aludt, addig nagyon jól el voltunk, olyan volt kintha mi járnánk. Mielőtt elköszöntünk meghívott a születésnapjàra követkekző hètvégére. Elmentem össze jöttünk. De sajnos csak hétvégente tudunk találkozni.Hétközbe nem nagyon írt nekem ezen a héten én meg kivoltam borulva h most akkor mi van, és elkezdtem persze kombinálni de ő nem akarta , hogy vége legyen. Én meg a többiekre hallgattam ,hogy ha nem szeret nem foglalkozik velem dobjam ki. Így is tettem én hülye, barátnöm azt mondta , hogy türelmesnel kellett volna lennem, igaza van! Mégis , higy szerezhetném vissza? Könyörögni nem szeretnék... és hogy érhetnèm el hogy belèm szeressen? Előrre is köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 22. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pfú b azmeg...
2015. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen..
2015. jan. 22. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt jól elbaxtad, nem tudom mit kellett kapkodni ennyire. Na, talán próbáld meg vele felvenni a kontaktot és tisztázni a dolgot. Más lehetőség nem nagyon van.
2015. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!