Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem tönkreteszi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem tönkreteszi magát miattam. Mit tegyek? (egyáltalán szükséges-e tennem valamit).

Figyelt kérdés

Egy és fél évet voltunk együtt. Már a szakítás előtt pár hónappal felhoztam neki a szakítást, de sírva fakadt, és. (tudom, szánalmas, ) sajnálatból vele maradtam, a szerelem elmúlt már. Ennek 4 hónapja. Egy (kis)városban élünk..gyakran látom..délutánonként lerészegedik, sokszor be van állva,.. Az egyik barátnőm jó barátja a volt barátomnak, és mondta, hogy depressziós miattam, es az a célja, hogy tönkre tegye magát.

Na..ilyenkor mi a teendő?!

Bocs a hibákért telorol vagyok..



2015. febr. 4. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nehéz eset a részedről, mert nyilván felelősnek érzed magad. Szerintem ne beszélj vele és ne is foglalkozz vele, mert csak a lovat adod alá. Ha úgy érzi egy pillanatra is, hogy ezzel lelkileg zsarolhat, még jobban kiélezi majd a dolgot. Talán ha bepasiznál vagy ennek hírét adnád az észhez térítené, mert így csak a reményt táplálod számára.
2015. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

De kedvesek az üzenetek, remélem egyszer ti is hasonló helyzetbe fogtok kerülni, és valaki ilyet fog a képetekbe vágni. Az aztán biztos sokat fog segíteni.


Kérdező, beszélj vele. Mondd el neki kulturáltan, hogy nagyon nagy fájdalmat okoz neked, azzal, hogy tönkreteszi magát miattad és, hogy ha szeretett valamikor, akkor abba hagyja ezt az életstílust és menjen el pszichológushoz. Te sajnos már nem mész vissza hozzá, próbálja meg feldolgozni.

2015. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!