Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély arra hogy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély arra hogy fél évnyi emlék visszahozza hozzám?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy elég hosszú a történet, de próbálom röviden leírni :)

Nagyon kivagyok érzelmileg és lelkileg, de még mindig jobb mint mikor nem ettem, alig aludtam és depiztem, sírtam, az első pár napba, főleg az első napon voltam a legrosszabb akkor akár meg is öltem volna magam.

A sztori annyi: Fél év lett volna 8.án és és Valentin napot együtt akartuk tölteni, ma mentem volna fel hozzá ahogy szoktam, mert mindig pénteken megyek, és vasárnap jövés helyett kedden jöttem volna mert sí szünete van, és a lényeg hogy ezelött pénteken csak úgy minden körülmény nélkül kutya sétáltatás után hazajött, és írt és írt és írt, mondom mi történt, valami baj van otthon? Erre megírta neki nem megy, meg ezt is sírva írta le stb, elötte pedig semmi látszata nem volt, és azelött este még láttam skypeon mosolyogva, és szeretlekre mondta ő is szeret ahogy szokta, és ezért nem értem hogy mi történt, mivel elismerem sokat hibáztam, de viszont próbáltam hétvégén meggyőzni nem ment, próbáltam még 1 esélyt csiholni az se ment, most jelenleg tiltottam, töröltem, mindent csináltam, egyszerüen nem fér a fejembe hogy mi változott meg, mert azt tudom volt egy nagy vitánk és akkortól állitolag semlegesen érez, de után héten még elmentem hozzá hétvégére és közelebb kerültünk egymáshoz, de állitólag csak kedves volt és nem akart megbántani de ezzel volt rosszabb mert az a hétvége sokkal erősebbé tette a köteléket köztünk, felé, de most ő tudja a számom, se ő se én nem dobtuk ki a dolgait a másiknak, és a kérdésem van e esély arra hogy most valentin nap, meg tud gondolkozni mert kérte, hogy meggondolja magát, esetleg hívni, írni fog, mivel tudja a számom, nem törölte ki? Lehet így gyorsan csak velősen írtam le, ha kell valami a válaszhoz, kérdezzetek nyugodtan, nekem már mind1 :) Úgy szar minden ahogy van :) Mivel hiányzik, szeretem, és ja :)



2015. febr. 13. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem számít mennyi idő köt össze. Az számít mennyire eltökélt a másik. Van akit 3 hét is a másikhoz tud láncolni, más 20 évet is eldob, ha arról van szó.

A kérdés, hogy miért vetett véget a dolognak. Nem az, Te mire gondolsz, hanem, hogy nála mi az ok! Ha valaki véget akart vetni - pont így valentin nap előtt, akkor annak kell, hogy legyen nyomós oka. Lehet egy másik jött a képbe!

Fél év smafu! Felejtsd el! Ne foglalkozz vele, keress másikat! Nem lesz könnyű, hisz ahogy látom van benned érzelem. Nem lesz könnyű, hisz biztosan bánt a dolog. Ne kérdezd azt "miért" - ugyanis, ha ilyen hirtelen a szakítás után teszed fel a kérdést az vagy önmarcangolásba, vagy alaptalan vádaskodásba torzul. Fogadd el a dolgot, járj nyitott szemmel, keress valakit akit szeretni tudsz és aki viszont szeret. Ne keresd őt másokban, ne keresd őt sehogyan. Ha van valakid se akarj ELŐTTE látványosan boldog lenni. Ha előtte akasz show-t az nem egy tőle független érzelem, hanem hozzá kötődés amiben a másik (akit találtál) szeretet tárgyából eszközzé válik. Légy erős, légy kitartó!

Feledni nem könnyű (ne is használj hozzá eszközöket - pia, drog, stb)! De menni fog!

2015. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az engem is érdekelne mért pont most, de valahogy én se tudom, és köszi a tanácsokat, nem hittem hogy lesz valaki, főleg az első kommentelő aki rendesen leírja mit hogy :)

Gondolom tapasztalatból tudod ilyen jól :/ :)

2015. febr. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!