Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt szakított velem a barátnőm, mondván, hogy ő még nem áll készen egy kapcsolatra. Ha hagyom, hogy átgondolja az egészet, akkor még lehet rá esély, hogy valaha megint összejöhessek vele? Elmondása szerint azt rontottam el, hogy keveset beszéltem, de mindazt azért, mert nem tudtam közös témát találni olyan rövid idő alatt. 16/F

2015. febr. 9. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs
2015. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolat alatt nem volt elég témátok, valószínűleg 2 hét múlva sem lesz. Tiszteld a döntését és maradjatok meg csak barátoknak.
2015. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából első kapcsolatunk volt mindkettőnknek, meg mellette az is közre játszott, hogy egy kicsit távolabb laktunk egymástól. Én nagyon szeretem és nem tudom elfelejteni, barátként meg nem tudok rá tekinteni. :(
2015. febr. 9. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rossz, de vedd úgy, hogy szabad vagy, új esélyeket szereztél. Ha messze laktok egymástól, akkor feltételezem iskolába se egy helyre jártok. 16-17 éves korosztályban azért már vannak szép lányok, biztos, hogy pár héten belül találsz magadnak valaki szépet, akihez tudsz majd közeledni, megismerheted. De sajnos az igaz, hogy a beszéd hiánya komoly probléma tud lenni, szóval próbálj meg találni pár hobbit, amiről lehet beszélni, vagy szocializálódj kicsit többet, ha nem tennéd.
2015. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen igazad van nem egy iskolába járunk, túl sok hobbim nincs, viszont elakarok járni kondiba, bár nem súlycsökkentés gyanánt, hanem épp ellenkezőleg :D A probléma még mindig az, hogy egy ezeket után az önbizalmam a béka seggét sem éri el és arról a hobbiról szintúgy nem lehet beszélni. Az egészben az bánt, hogy aznap még talalálkoztam vele, mikor elkezdtünk erről beszélni és másnap személyesen szakítottunk. Légyszi adjatok téma öteleket, nem tudom mi iránt érdeklődik egy lány! Mellesleg ami engem zavart, hogy csak én kérdeztem őt és ő engem sosem kérdezett semmiről, kb emiatt nem pofáztam sokat :D
2015. febr. 9. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!