Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után próbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után próbáljak beszélni volt barátnőmmel egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Most szakítottunk, utóbbi időben csak veszekedtünk, felhúztuk egymást. Nem volt kedvem sokszor átmenni hozzá, nem is hiányzott. Többször is volt már, hogy szakítsunk, vagy ne, de együtt maradtunk, és pár nap után megint jöttek a sértődések. Most abban maradtunk pár napja, hogy hagyjuk egymást, úgyis ugyan ez lenne.

Még csak pár nap, de érdekes, most meg hiányzik, hogy nem lehet itt, máskor meg örültem ha végre egyedül voltam.

Azt hittem jobb lesz, de eddig csak egyre rosszabb.

Beszélnék már vele, nem akarom újra kezdeni, csak érdekel hogy van, jó lenne hallani utoljára a hangját, tudni hogy viseli.

Az a rossz, hogy ő szeretett engem, hiányoztam neki ha nem voltam ott, én meg nem tudtam kimutatni hogy szerettem..nem tudom találok-e valaha még1 ilyen lányt, kár hogy ő jött előbb, nem a komolytalan kapcsolatok.


Mennyit várjak, amíg elkezdek érdeklődni iránta?

Nem tudom, most utál-e, vagy szeret-e még...


2015. febr. 25. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hèt kb :)
2015. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hét.
2015. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ennek sosincs jó vége. De ahogy érzed.
2015. febr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem nem biztos, hogy jó ha írsz neki újra egy hét múlva. Most biztos nagyon szomorú, egy hétig szerintem tuti nagyon rossz hangulatban van, és ha mondjuk egy hét után újra összejöttük, akkor hiába szenvedett egy hétig. Aztán utána egy ideig együtt lesztek, de utána újra szakítotok, akkor utána meg szenvedhet újra..
2015. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne keresd.


A hiány amit érzel teljesen természetes, és lesz még rosszabb is. De ha te nem akarod újra kezdeni, csak a hiány zavar akkor nem szabad keresni. Neki is tovább kell lépni és az nem napok alatt történik, főleg ha még érez irántad. Ha zaklatod akkor azt fogja hinni még van remény vagy még inkább elhidegül. Ne alakíts ki egy se veled se nélküled kapcsolatot.

Igen, elég valószínű, hogy utál is, meg szeret is, ennyi idő után. Majd jönni fog az önsajnálat, az utálat szimplán, utána az elfogadás. Ez hosszú folyamat. Kb. akkor érdemes egymást keresni, ha már egyikőtök se érez semmit a másik iránt, de ez mindenkinél más ideig tart.

2015. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ne keresd....velem is ugyan ezt csinálta a barátom....szakított de én nagyon szerettem....de hiába szakítottunk mindig keresett nem hagyta hogy el felejtsem....ez ment 1 éven keresztül...Elegem lett a folytonos csalódásból nem engedtem hogy keressen elfogadtam h ő nem szeret....én már továbbléptem ő most jött rá h mennyire szeret...de már nem érdekel....tehát most döntsd el h tényleg szereted vagy nem...
2015. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszer beszélek vele, zaklatni nem fogom, csak érdekel mi van most vele.

Jobb lesz így, még most is így látom, talán ő is. Hogy később mi lesz, azt nem tudom.


Kösz a válaszokat :)

2015. febr. 26. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!