Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk es 6nap utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk es 6nap utan baratnoje van lehetseges ez?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat volt. Nagyon szerettuk egymast .Majdnem 3 evig jartunk egyutt majd valami miatt szakitottunk.

En szerettem volna egy kicsit egyedul lenni es gondolkodni hogy akarom folytatni vagy sem a kapcsolatot .Ezt o szakitasnak vette. 6 nap mulva irtam neki es mondta hogy a baratnojevel van ne zavarjam


Ez igaz lehet ?

Ti mit tennetek?



2015. febr. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Végülis a hosszú távú börtön is ilyeneket csinál az emberből
2015. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet eddig is megvolt már neki a másik csaj csak nem tudtál róla :)
2015. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Vannak ilyen bunkók. Mondjuk, ha nem tudta, hogy te csak időt kérsz, akkor valamilyen szinten érthető. De akkor is csak egy három éves kapcsolatról van szó, mutathatna több tiszteletet. Hasonlóan jártam egyébként, csak az én exem pofára esett a másiknál és mai napig könyörög nekem, hogy bocsassak meg. Egy éve történt a dolog. De én nem tudom neki megbocsátani. Pont azért, mert annyira nem tisztelt, hogy akkor lezárja velem a dolgot. :)
2015. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez dúrva... Január elején szakított velem a barátnőm, szintén majdnem 3 év után (most márciusban lett volna meg a 3 év). Gyakorlatilag egyik napról másikra szeretett ki belőlem és olyan mély nyomot hagyott bent ez a 3 év, hogy 1 hét múlva már az egyik haverommal járt. Szóval igen, az ilyen sajna könnyen megeshet, de lehet, hogy csak heccelésből mondta. Először szerintem beszéld meg vele a szituációt, de ha nem akar már tőled semmit akkor hidd el jobban jársz ha megpróbálsz továbblépni.
2015. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!