Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni testi probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni testi probléma, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyjából 1-1.5 hónapja vége lett egy kb 3 éves kapcsolatomnak bővebben nem szeretnék róla beszélni, viszont mind kettőnk részéről szerintem hülyeség miatt lett vége.. nos sokat idegeskedtem és még most is sokat gondolok rá.. nos miután vége lett kb azóta elkezdett az egyik szemem úgymond "rángatni" talán tikkeléssel nevezik.

Néztem tükörben is és látszik hogy a szemem alatt egy picit így rángat,mozok... nos ezt szinten minden nap eljátszta egy kis ideig majd abbba hagyja..

szemészet vagy csak próbáljak stressz nélkül maradni?(ami lehetetlen..)


19/F


2015. febr. 25. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet ilyen.
2015. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magas vérnyomás.
2015. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Január elején ért véget véglegesen a kapcsolatom.

Azóta szenvedek az alvással, bármit veszek be, nem segít. Gyakran remegek kkívül-belül, és evészavarom lett... Szóval előfordulhat.

2015. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
A stressztől van.
2015. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem.. hát elég sokat stresszelek, nem csak ezen..

alvási probléma volt nálam is.. kb utána lévő 1 hétig vele álmodtam forgolódtam.. alvásnak nem is nevezném

2015. febr. 25. 23:34
 6/7 Brutus19 ***** válasza:
Ez a fáradtság jele tesóka!
2015. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kálcium és magnézium pezsgőtabletta , nekem működött!
2015. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!